Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisbabám már csak napi 1x...

A kisbabám már csak napi 1x szopik. Anyósom azt mondja, válasszam le, ennek nincs így értelme. Valóban nincs értelme?

Figyelt kérdés

Valóban nincs?

Én még hiszek az anyatej erejében, és abban, hogy erősíti a kisbabámat, amíg valamennyit is kap.

Nemrég múlt 3 hónapos.



2022. ápr. 4. 05:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az anyja, te döntöd el, hogy mit akarsz. Ha kétségeid vannak, akkor szakemberrel beszelj: védőnő, gyermekorvos.
2022. ápr. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha fizikalag nem is lenne errelme, de neked nem teher es a babadnak szuksege van ra, miert hagynad abba?
2022. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Nem a nézeteltérést nem tudom kezelni, hanem a felmerült kérdésben érdekelnének a vélemények (anyatej ügyben). Akkor nem ugrok neki anyatigrisként, ha neki van igaza.
2022. ápr. 4. 07:46
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 ez az én véleményem is.
2022. ápr. 4. 07:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok: akkor meg van valaszolva :)
2022. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
3 honaposan napi 1 szerintem olyan, mintha egy se lenne.
2022. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy “igaza van”, hiszen nincs is itt se kérdés, se probléma. Amíg neked meg a babának megfelel és jó így addig csináld. Engem személy szerint a védőnő se érdekelne, szerintem ezt el tudod magadnak is dönteni hogy jó-e így nektek vagy nem. :)


Nekem anyós egyszer adott kéretlen tanácsot az altatásban, de nem is értem minek, hiszen 10 perc alatt emlékszik a gyerek, csak ő anno nem úgy csinálta. Nem értem ezek mire jók. Csak elbizonytalanítanak.

2022. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nincs, hogy felesleges szoptatás. Ha ez a napi egy megy, és mindenki boldog vele, akkor miért kéne elhagyni? Anyósodnak pl milyen problémát okoz ez?
2022. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kéretlen hülyeségek eléggé elbizonytalanítják az anyukakat. Én azt kaptam meg a 4 hónapos gyereknél, hogy neki elég lenne már anyós szerint 4 óránként ennie. Hogy miért azt nem tudom, semmi problémám nem volt az etetéssel, se a baba súlyával, és soha szóba se hoztam neki ezt a kaja témát.


Csinálj úgy mintha nem mondott volna semmit, te vagy az anyja.

2022. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sajnos volt egy nagyon stresszes időszak (súlyos betegség a családban), és akkor csappant meg a tejem mennyisége. Én szívem szerint adnám neki még, már csak a tevékenység miatt is, mert megnyugtatja.

Köszönöm, meggyőztetek, szopizik, amíg van mit, nem választom le, ha csak egészségügyi oka nem lesz a későbbiekben.

Köszönöm szépen még egyszer a megerősítést!

2022. ápr. 4. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!