Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Tapasztala...

Melyiket válasszam? Tapasztalatok? Melyiknek van több "értelme"? Többi lent.

Figyelt kérdés

Veszprémben,tanulás mellé keresek valami mozgás fajtát. Jó sportoló vagyok, rengeteget sportoltam régen..(balett,néptánc,modern tánc,úszás,lovaglás, síelés és korcsolyázás csak télen..) de most suliváltás miatt új helyen vagyok és nagyon sok a fölös energiám amit nem tudok levezetni,kéne vmi mozgás..Ezek közül nem tudok választani:

-versenytánc(bonita)

-szertorna(vtc)

-atlétika(vedac)

-moderntánc(Cholnoky)

-úszás

-röpi(lehet valahol?)

Minden nap futok 3-4 km-t de már uncsi,főleg,hogy egyedül futok és eléggé társasági ember vagyok..

15/L



2014. máj. 6. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A helyi viszonyokat nem ismerem, a vezetőtől és a csapattól sok függ. Szoktak lenni bemutatkozó alkalmak, lehet érdeklődni az oktatónál/edzőnél a lehetőségekről. Szerintem ha időben belefér, egyszerre akár többet is kipróbálhatsz, a legbiztosabb, ha saját bőrödön tapasztalod meg, milyen. Aztán max. ami nem tetszik, azt otthagyod.

Ha kifejezetten társasági sportot keresel, akkor 1. a csapat, 2. a páros dolog, tehát mondjuk az úszás eléggé kiesik.

2014. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úszás nagyon jó de a tánc is próbáld mind kettőt :)
2014. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindkettőt csinálom:) néptáncolok,balettoztam 9 évig és most hetente kétszer járok úszni:) de köszi:)
2014. aug. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!