Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elf bar nikotinmentes is...

Elf bar nikotinmentes is káros szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 10:18
 1/7 anonim válasza:
82%
Kérlek szépen addig még a gyermeked szoptatod ne élj semmilyen szükségtelen egészségtelen szokással bármennyire is azt mondja a marketing hogy nem ártalmas.
2022. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Semmi bajotok nem lesz tőle. A megvonástól már inkább.
2022. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Már 40 évvel ezelőtt is elavult volt azt mondani, hogy a megvonás károsabb, mint megtartani a káros szenvedélyt.

Szerintem bírd ki szoptatas végéig vagy állj át tapszerre. Ezek nagyon új dolgok, fogalma sincs senkinek, milyen vegyi anyagok mennek át belőle a tejbe és melyek nem.

2022. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mèg sima cigi mellett is az anyatej az ideàlisabb. Ha nikotinmentes, akkor olvasd el milyen vegyi anyagok vannak benne, azok veszelyesek lehetnek-e.

Cigiző ès szoptatò anyukaknak azt szoktàk ajanlani, hogy dohanyzas idejere a hajukat takarjàk le (vagy ha nagyon ritkan cigiznek, ès megoldhatò, akkor mossanak utàna hajat) ès öltözzenek utàna àt.

Ha durvàk a benne levő anyagok, akkor evvel is meg lehet csinàlni.

Gyerek mellett ne szìvd, csak mikor nincs melletted, ès ne a lakàsban

2022. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászolásokat.

Nem fogok élni az elfbar kipróbálásával.

Nem dohányzom egyébként

2022. ápr. 9. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

3

Te fogadok sosem voltál függő.

2022. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
6, ezt most nagyon benézted, tíz évig napi másfél dobozzal szívtam. Kilenc évvel ezelőtt letettem. Tudom, milyen. Egy szálat se szívtam azóta, pedig azt is tudom, milyen egy stresszes helyzetben mocskosul megkívánni. Vannak helyzetek, amikor felelős ember leteszi es kész. Ilyen a terhesség es a szoptatás. Nem kell hozzá duma, ez pofonegyszerű.
2022. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!