Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 napos a babám, és az első...

3 napos a babám, és az első perctől kezdve jól szopik (a védőnő, laktacios tanácsadó szerint), szerintem nagyon durván szívja, és eszméletlenül fáj, piros a mellbimbóm, és úgy érzem nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 06:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy minél többet van mellén, annál jobb, de olyan fájdalmat érzek, hogy nem tudom a mellemen tartani, csak amíg nagyon muszáj.
2022. ápr. 10. 09:04
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Tedd rovid idokre sokszor. Ahogy neked kevesbe faj. Nekem mondtak a korhazba hogy tegyem fel asztalra a babat lehetoleg ugy uljek melle, hogy mellmagassagba, es ugy rakjam cicire, igy marad 2 szabad kezem es konnyen tudom meg a cicin formalni a szajat.
2022. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tejbelövelés fájt sokáig, emlékszem a 6 hetes kontrollon panaszkodtam róla az orvosnak
2022. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
A vedono megnezi Hogy szoptatok??? Hozzám holnap jön de engem ne nezegessen😮
2022. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nezi ha kered, vagy gondod van. De miért ne nezhetne? Vagy miert olyan furcsa ez? 😀
2022. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez hülyeség, hogy ha jó a technika, nem fájhat. Az enyémnek tökéletes volt a technikája, mégis kisebesedtem es 2 hétig szenvedtem. Aztán elmúlt.
2022. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A védőnőt én kértem, hogy nézze meg, már túl vagyok ezen, hogy ciki vagy bármi, annyira szenvedek. Mára lett egyébként rendesen tejem, gondolom ez is hozzáad a fájdalomhoz, mert feszül az egész.
2022. ápr. 10. 13:38
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Az én babám technikája jó volt, többen is nézték.

Mégis a második napon már tápszert kellett kapnia, mert nem bírtam elviselni a fájdalmat bimbóvédővel sem.

2 hónapos, idáig tudtam szoptatni mert az elején csak 5-5 percet szopizhatott mellenként bimbóvédővel és utána kapott tápszert.

2 hét alatt elhagytuk a bimbóvédőt, de nem lehetett 10 percnél többet egy mellen mert minél többet szoptattam, annál jobban fájt.

Most már nem fáj a szoptatás, de már nem nagyon kell neki a cici.

Ez van, nem mindenkinek a melle alkalmas a szoptatásra, vagy a lelkiereje nem elég erős a fájdalom eltűréséhez.

2022. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15,azért mert a mi vedononk semmihez sem ért, katasztrófa. Tőlem kerdezte meg azt is, még az első trimeszterben hogy vajon szedhető e akkor saridon... 🤷‍♀️ Szóval csak megijedtem hogy kötelező neki megmutatni hogyan szoptatok mert nem szeretnék tőle semmiféle jó tanácsot 😂

Kérdező : így már értem, nekem is tegnap lett először tejem, szerdán szültem és 1 napig tapszer kellett már a fiamnak mert ehezett... (kórházban adták nem magamtól toltam bele)

2022. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hétig nagyon fájt.Rossz mellre tétel miatt egyszer szét is repedtek,kisebesedtek.Sírni tudtam volna minden szoptatásnál..

Aztán begyógyultak és azóta sincs semmi baj :) (9 hetes baba)

2022. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!