Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges mellgyulladás?

Lehetséges mellgyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Három és fél hónapos a kisfiam és szoptatom.. Két hete egy rossz szoptatási pozíció után fájt az egyik mellem egy ponton, és én akkor lázas voltam, fájtak a végtagjaim, mint aki influenzás, és azt gondoltam akkor hogy az vagyok, és elmúlt kB három nap alatt.. Erre most megint fáj az egyik mellem és ugyanúgy lázasodtam és fájnak a végtagjaim mint aki megint influenzás.. De most már a mellemre gyanakszom, hogy az miatt van.. Létezhet ez? Nem érzek csomót nem piros, csak egy részén fáj, akkor is ha mozgok..ha valaki esetleg tapasztalat a témában? Köszi

2022. ápr. 16. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez jo esellyel mellgyuszi. En is jartam igy 2x is az elso 3 hónapban. Rossz mellretetel, mellfejo, növekedési ugras mind okozhatja. Igaz en csak az elso alkalommal voltam laza, a kovetkezonel mar időben tudtam reagálni. Szoptatasi tanacsadoval kene beszelned, mert ha neki elmondod a szokasaitokat, tud rá ötletet adni mit csinalhattok rosszul es, hogyan javutsatok. Magara a gyulladásra nekem eloszor az bevallt h sokat volt utana azon a mellen, az also ajka a fajo pont fele allt, es elotte melegvizes borrogatast tettem ra. Szoptatas utan pedig ha jol esett kicsi hideget, de csak a fajo reszre. Aztan a masodik mellgyszinal pedig rajottem, hogy rossz a technika, azt javitottam es helyreállt
2022. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bethesda szoptatasi tanacsadot kerestem fel én, ő segített. Oldalukon fent van mikor lehet hivni a telefonszámot
2022. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ja meg annyi, h lazas allapot max 24 oran at lehet, utana orvos kell, es antibiotikum. Van olyan ami mellett lehet szoptatni. De mindenkepp kéne tanacsadoval beszelned h ez ne forduljon elo lehetoleg kesobb
2022. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, lázas a múltkor is csak egy este voltam.. Remélem most is így van... De mindenképp beszélek akkor egy szoptatási tanácsadóval..
2022. ápr. 16. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!