Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Asszem mellgyulladásom van,...

Asszem mellgyulladásom van, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Éjszaka nem evett annyit a fiam, mint szokott (6 hónapos), reggelre meg arra keltem, hogy brutálisan fáj a bal mellem és a környező részek is. Lázam nem volt, így nekiálltam fejni géppel, meg azóta csak azon az oldalon szoptatom. Nem látom pirosnak, és nem is olyan buci már, megint plötyi minden oldalról, viszont mégis lázam lett. A tejben nincs genny, ellenőriztem. Már csak egy oldalon fáj, elég ha kitartóan fejek onnan/szoptatok? Kva fájdalmas volt az elején, de nem akarok dokihoz menni, ha nem muszáj. Biztos, hogy nem más betegség, mert semmi más bajom nincs, csak a cicim fáj. Kérlek segítsetek, nekem sose volt ilyenem, az elején se, és nem igazán értem miért csak most jött elő.
2022. ápr. 21. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Védőnőt hívd fel mit javasol. Jegelni nem lehet ?
2022. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a szoptatás segített, az viszont egy-két nap alatt rendbe hozta.
2022. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rendbe jött a szoptatás+fejéstől másnapra (délutánra gyulladt be). Gondolom figyelsz rá, hogy a másik melled se telítődjön, ezt nem írtad, nehogy cseberből vederbe juss. Sok pihenést szoktak még javasolni, mondjuk nekem erőm is alig volt, magamtól is pihentem volna.
2022. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, mára egy fokkal jobban érzem magam, szerencsére elmúlt a lázam. Igen, elfelejtettem írni, de a másik mellemet is fejtem, az rendben van. Remélem nap végére ez az enyhe érzékenység is elmúlik majd.
2022. ápr. 22. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!