Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lansinoh vagy Tommy Tippee...

Lansinoh vagy Tommy Tippee elektromos mellszívó a jobb?

Figyelt kérdés

És milyen típusa mert abból is van sok

Van sok tejem és nem bírom leszivni kezivel

Csendes kellene és hatékony és mobilis valami Go

Köszönöm a segítséget



2022. ápr. 24. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem lansinoh van. Csendesnek nem mondanám (előtte medelát béreltem, ahhoz viszonyítva).


Kompakt, jól lehet állítani a fokozatokat. Nekem dupla szívófejes van, de nem éri meg.

2022. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem tommie tippee van. Nem tul hangos baba mellett használtam sokszor. De este mindjuk mar hangosnak talatam, de szerintem csak engem frusztrált.

En fel évig napi 3 orat használtam es szepen leszivta mind ket mellem.

Csak azert váltottam medela 2 fejesre mert nem birtam a sok idot (babam a lefejt tejet kapja, sajnos nem szopizik)

En tiszta szívből ajánlom a tommie tippeet

2022. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi nekem ez van ez lemaradt


[link]

2022. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Lansinoh dupla volt

[link]

Elegedett voltam vele, a korhazi medelaval osszehasonlitva is jol dolgozott, relative csendes, lehet kulon alkatreszeket kapni hozza. 6 honapig napi szinten hasznaltam.

A vezeteknelkulit szeretnel, akkor Evie, de az nem mindenkinek jon be, elvileg kissebb mellre nem cuppan olyan jol ra.

[link]


Erre is sokan eskusznek:

[link]

2022. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Lansinohot vettem

Mert akciós volt

Azóta akkora haspók a gyerekem, hogy egy hónapja 3x volt szükség fejni 😆

2022. jún. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!