Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma négyhetes a babám és...

Ma négyhetes a babám és vessetek meg, de meghalok egy pohár sörért. Természetesen nem iszom, mert szoptatok, de lehetne nagy ritkán csak egy pohár sört meginnom?

Figyelt kérdés
Amúgy soha nem ittam, csak néha bort és martinit, de amióta kijöttünk a kórházból, majd' megveszek érte.
2010. szept. 16. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igyál alkohol menteset :)
2010. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes is jó lenne? Azt sokan szoktak inni a tej miatt is.
2010. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlják a tej miatt. Viszont, a húgom most szoptatt, és előtte nem volt semmi gond, aztán 3 hónapos volt a babája, ő is nagyon kívánt egy pohár sört már régóta, így megivott egy alkoholmenteset. Utána egész nap ment a hasa szegény babának.
2010. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 féle alkoholmenteset kóstoltam, de nem jóóó.... édes, és olyan fura utóíze van. :(
2010. szept. 16. 16:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz a babának, ha szoptatás után iszol egy pohárral, mire jön a következő szopi addigra már elmegy a hatása, feldolgozza a szervezeted. Vagy, ha esetleg tudod, hogy mikor fog sokat aludni, akkor idd meg, és akkor biztos semmi baj nem lesz belőle.
2010. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most engem vessetek meg.

Nekem baromi sok tejem lett, de csak egy sör tudta bedurrantani.......és nem, nem a barna sör.

A Miller. Mint tudjuk ez alkoholos, de minőségi finom sör, és nem fél literes.

Na és most lehet megkövezni. Kb. két naponta ittam egyet.

A védőnőm és a gyerekorvos se szólt érte, sőt.........sajnos a more milk-ről le kellett állnom, mert úgy fájt a Kislányom hasa tőle. A sörtől nem.

Szerintem ha jól esik, nyugodtan megihatsz egy pohárral. Elenyésző alkohol tartalma van, nem hiszem, hogy ártanál a kicsidnek.

2010. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia:)

Igaz én csak 15 vagyok, de van egy 1 éves kisöcsém, anya tavaly júniusban szült, szoptatott 6hónapig, és akkor lett sok teje, hogyha megivott egy doboz sört. Védőnő és nőgyógyász is tanácsolta neki, hogy attól megindul:)

Amúgy rettentő kevés teje volt, de ez úgy elindította.

Szóval nyugodtan lehet alkoholosat, semmi baj nem lesz tőle, ez csak Neked és a babának válik javára:)

De ne vidd túlzásba. Remélem, hogy tudtam segíteni.Szia:)

2010. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok, este megcsapolom kicsit Apa üvegét :)
2010. szept. 16. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én alkoholmenteset iszom, jó tejszaporító. Úgy tudom, az alkohol közvetlenül átjut az anyatejbe, akárcsak a nikotin stb. és a pici baba számára sokkal töményebb egy kis mennyiség is, mint neked. Bármennyire is kívánom, emiatt egy korty alkoholt és egy slukk cigit sem engedek meg magamnak. De persze régen még volt olyan, hogy pálinkás cumit kapott a baba, ha nem tudott elaludni... És azok a gyerekek is felnőttek...
2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is néha megiszon egy kis pohár bort, miután este leteszem aludni. Azt hiszem, egy kis mennyiség két óra alatt ürül ki, ha fel is ébred éjjel, semmi baja nem lesz.
2010. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!