Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell mérni, hogy...

Hogyan kell mérni, hogy mennyit szopott a babám?

Figyelt kérdés
Pl szopi előtt lemerem, de közben bekakil, akkor hogy mèrem le utána?
2022. ápr. 27. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
SEGOGY. Nem kell mérni ha csak nincs komoly baj ami miatt köteleznek rá. Felesleges stresszforrás. Annyit eszik amennyi jól esik neki
2022. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Akkor a kakival együtt méred le, mielőtt kicserélnéd a pelust. Az első méréskor is ott volt a kaka, csak még benne a babában 😂

Nekem is kellett mérni egy hétig az elején.

2022. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg felesleges mérni.
2022. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs semmi betegsège, akkor sehogy. Ha beteg, ès mèrni kell, èn vagy a tele pelussal gyorsan megmèrnèm, vagy megjegyzesnek odairnam a mères mellè, hogy kakilt közben.

Off: ha elalszik a gyerek, vagy mèg komfortszopik, akkor megzavarja ilyen esetben a gyereket az ember? Vagy kivarja a mèrèssel,.mikor a babànak kènyelmes? Sose mertem, ugyhogy nem tudom.

2022. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2 év szoptatás alatt egyszer sem mértem meg. Minek? Ha ő engedi el a cicit,és esetleg már alszik is,tudom, hogy jóllakott. Minek mértem volna?
2022. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kora, sárga babámat mértem az elején. Szopi előtt, aztán mikor elengedte a cicit. Mérés után még visszaraktam, úgy aludt el, azt már nem mértem.
2022. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Dobd ki azt a rohadt merleget, hacsak nem sulyos beteg a babad es a korhazban kertek, hogy merd.

NEM KELL merni.

2022. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mérlegneurózis. Dobd ki a mérleget, az ellenséged.
2022. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ês olyankor mi van ha cicizik fél òrát a baba, de egy gramm tejet nem szív ki? Nálunk ez volt és majdnen kiszáradt!
2022. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es , gondolom csak eszrevetted, hogy ehes maradt 🤦🏻‍♀️🙄
2022. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!