Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyit/miben...

Szülés után mennyit/miben változott a testetek,mi volt a következménye?

Figyelt kérdés

Akár császár akár természetes szülés tapasztalata is érdekel.

Tisztázni szeretném hogy nem attól félek hogy nem leszek bombanő szülés után hanem arra hogy mire számítsak.

Lehet ez sokaknak hülyeség,de engem megnyugtat ha tudom hogy nagyjából mire számíthatok.

És képben vagyok azzal is hogy attól hogy xy-alez történt velem nem biztos hogy ,megfog de érdekelnének a tapasztalataitok!


Köszönöm a válaszokat előre is.


2021. márc. 18. 11:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Nekem gatmetszesem volt. 6 hónapig nem tudtam szexelni. Eleinte bepisiltem (3910gr volt a fiam és nem akart kijönni mert a kezet is a feje melle tette és a kzs is a nyakán volt nagyon hosszú m, durva kitolas volt) de ez helyre jött tornaval. A hasam nem lett csikos és mivel jártam direkt ilyen hasizomosszezaro tornára soha nem volt meg ilyen lapos hasam, mint most. Régen nem edzettem hasra egyáltalán. Kilóra ugyanannyi vagyok mint voltam, szules után egy kg-val könnyebben jöttem haza a kórházból. Azt már visszahiztam. A combom sokkal narancsborosebb mint volt. Kb ennyi.
2021. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

Tejeszacsko mell a szoptatás befejezése után.

Inkontinencia.

Erzeketlenebb vagina.

Egyébként visszafogytam és a torna miatt az alakom jó, szóval melltartoban- ruhában nincs változás. Csak a szex lenne a régi.. :(

2021. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én a ritka kivétel vagyok, aki terhesen nem hízott, hanem fogyott. Így ami negatív változás az csak a csíkok a hasamon, meg a melleim most nem olyan feszesek mióta szoptatok (cserébe nagyobbak) de ez utóbbi még visszaállhat. A hajam is folyamatosan hullik, kb ez az egy, ami kifejezetten zavar; az összes többivel úgy vagyok, hogy "háborús sérülés", elfogadom őket.

A császáros heg egy gyönyörű, vízszintes vonal a hasam alján, engem nem zavar különösebben.

2021. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Császár: méh es hólyagsüllyedés.

Ennyit arról,hogy csak a hüvelyi szüles vágja gallyra az embert :(

2021. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
4 érdekes en mindig csak azt hallom, hogy csak a csaszar 😉 egyik sem habos sütike cserkoval. Maradjunk annyiban.
2021. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Gázsebem még érzékeny, 5 hónapja szültem. Ami nagyon bánt, hogy háj van a hasamon. Kisbabám még hasfájós, így örülök, ha az alapdolgok megvannak, torna nem megy, diétázni sem akarok most. Amúgy nem vagyok kövér, hasizmom se nyílt szét, ez háj :/
2021. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Negativum: erzekeny gatseb, sex eleje fajdalmas, feszit (4 honapja szultem)

Megereszktek picit a melleim, holott meg szoptatok..

Striak a mellemen, bar mar halvanyodnak

Onbizalomhiany

Borzalmasan elkezdett hullani a hajam

Linea nigra halvanyan, de latszodik


Pozitivum

Nem hiztam el, ugyanannyi vagyok, mint szules elott

Kepes vagyok a huvelyi orgazmusra, bar meg csak magamnak sikerult elernem, de remelem hamarosan egyuttletnel is sikerul :D

2021. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyák lettek a melleim és a köldököm. Az előbbit elfogadtam sok év után, az utóbbi egyre jobban idegesít. :)
2021. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem semmi, császárheg bugyivonal alatt, nem látszik. Terhesség: végig vészes terhességi hányás, szülés után 15 kg-val voltam könnyebb, mint teherbeesés előtt, fel kellett hizlalnom magam, mert úgy néztem ki, mint ha éhinségben élnék. Nem tudtam szoptatni, nem volt tej, mellem ugyanolyan maradt.
2021. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Engem mindennel is ijesztgettek, semmi nem lett belőle. Semmi nem változott , szoszerint. 2 hétre rá a minimális pocak is lement, ujra lapos volt.


Terhesség alatt se lett aranyerem, narancsborom stb.. De szeretnek ijesztgetni az biztos.

2021. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!