Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt csökken a...

Mennyi idő alatt csökken a tej mennyisége, ha nincs kiürítve a mell teljesen? Már egy nap alatt is csökkenhet?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azert kell ido a szervezetnek meg raall. A baba igenyeit veszi fel, de gondolom nem 1 nap alatt.
2022. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy nap elég hozzá, ha még picit csökken is, vissza fog igazodni a babához. 2 éves volt a kislányom mikor már jó ideje csak este elalváshoz szopizott, meg egyszer éjszaka keveset. Majd nagyon beteg lett, semmilyen ételt nem fogadott el, folyadékot, kevés pépet is csak fecskendővel tudtam adni neki. Így kényszerből megpróbáltam sokszor szoptatni, ez volt az egyetlen amit magától megevett. Visszajött egy hét után a tejem rendesen. Innen gondolom hogy ha csökken is minimálisan egy nap kihagyás utan, simán vissza fog jönni szinte azonnal.
2022. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!