Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy szoptatás alatt hányszor...

Egy szoptatás alatt hányszor váltódik ki tejleadó reflexetek? És mennyi ideiv szopizik a baba?

Figyelt kérdés
Gondolom több leadóval hamarabb végez, míg ha ritkábban váltódik ki, tovább tart a szopizás? Vagy nincs ilyen összefüggés?

2022. máj. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1x volt mindig szoptatás elején. 2 évig szoptattam, rengeteg tejem volt.

A szopás gyorsasága a baba izomerejétől függ.

2022. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyen összefüggést, őszintén szólva azt sem tudom, mi az a tejleadó reflex. Piciként nagyon hosszan szopott, kétóránként egy órákat. Aztán ez jelentősen rövidült és ritkult. Ma, 10 hónaposan tíz perc alatt leürít két cicit, ha olyanja van.
2022. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam csak az elsőt szokta kivárni. Ha cicin alszik, akkor néha hallom, hogy megint nyeldekel. 5 perc alatt jóllakik.
2022. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!