Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes babam egesz nap...

4 hetes babam egesz nap cicizik. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Le fog errol szokni? Semmit nem tudok csinalni tole mert szo szerint egesz nap a szajaban van a cicim. Nem eszik folyamatosan, valamikor csak cumizik rajta vagy alszik de ha elveszem sir. Nem tudom letenni. Neha olyan ideges leszek ettol az egesztol pedig tudom, hogy nem kene. Mit csinaltam rosszul?
2022. máj. 6. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez teljesen normális és igen el fog múlni. Mit akarsz csinálni? Ha wc-re mész, eszel nyugodtan tedd le, de amúgy igen ez erről szól. Én csomó sorozatot megnéztem, tök jó volt. Most 7 hónapos…már nincs időm sorizni :D
2022. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagyon zavar, tedd magadra kendőben, pl karikásban fel tudod úgy kötni, hogy közben tudjon cicizni és te is csinalhatsz mást.

De amúgy teljesen normális, az első hónapok erről szólnak.

2022. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem bírod, alternatív megoldás lehet az, hogy fejed a tejedet és cumisüvegből adod neki. Így tényleg megeszi azt, amennyit kell és nem alszik be közben. A két etetési időszakra pedig adj a szájába egy játszó cumit.


Amúgy meg próbálj meg megnyugodni. A babád azért lóg rajtad folyamatosan, mert te vagy az ANYJA és RÁD van szüksége. Egy gyerek nem olyan, hogy lerakod őt, mint egy játékot a polcra, és csak akkor veszed elő "játszani", ha kedved szottyan hozzá. És hidd el, később, amikor már kúszni, mászni, járni fog, akkor még ennyire sem fogsz tudni "megszabadulni" tőle.

2022. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert sír, nem kell egész nap cicin lennie. Nyugtasd, öleld, dúdolj neki és megszokja, hogy ha nincs cicin, akkor is ott vagy.


Egyébként természetes, hogy 4 hetesen rád van tapadva, neki te vagy a minden. A cici a biztonság.

2022. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom en a polcra tenni csak pisilni neha, meg enni. 🙂

Imadom amugy tok jo, hogy osszebujunk csak neha besokalok kicsit. Kozben kapom a jo tanacsokat is, hogy ez nem jo igy ezt ne hagyjam neki. De megis mit csinaljak ha ezt igenyli?!

2022. máj. 6. 21:38
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ezt hívják gyermekágyas időszaknak. A gyermekágy arról szól, hogy szoptatsz meg összeszoktok a babával. Fárasztó, kimerítő, időnként túl sok, ráadásul az idősebb nőrokonok szerint elkapatod. De ez így van rendjén. Egy újszülöttnek az anyja mellén van a helye. Nyugodtan egyél, pisilj, ha pár percet bömböl, attól nem lesz baja. De ez most egy ilyen időszak. Ahogy elindul a mozgásfejlődés, szép lassan le fog válni rólad. Kitartás.
2022. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Én meg se próbáltam tenni ellene. 3 hónapos korától magától vágyott már mást is csinálni, most meg már örülnék, ha néha tudnánk így aludni, de kb 5 percig eszik, aztán pörög tovább. Nyugi, elmúlik. :) pisilj nyugodtan, és egyél a feje fölött, ha nem esik jól lerakni.
2022. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Cicizés után lefektettem a bölcsőbe amikor bealudt, ez alatt ettem,aludtam. Mostanában fehér zaj megy etetés alatt így jobban bealszik. Szopi közben meg megy a feliratos sorozatnézés.
2022. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze normalis, meg nagyon pici. Nem sokaig marad igy, nyugi , mindent jol csinalsz. En az elso honapokban vegigneztem haromszor a Hegyi doktor osszes reszet a Youtubon 😂
2022. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
8-as, miert kell feliratosan ? Nehogy azert, hogy csend legyen, pont ezt nem szabad, mert orok eletre elrontod es nem fog tudni zajban aludni.
2022. máj. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!