Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 óránkénti szoptatás jót...

3 óránkénti szoptatás jót tesz az induló tejtermelésnek vagy jobb az igény szerinti az elején?

Figyelt kérdés
Még kap kiegészítést
2022. máj. 20. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tejtermelés szempontjából az igény szerintiség a legjobb és leghatékonyabb.
2022. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Minden szempontbol az igény szerinti szoptatás a jó
2022. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minket 48 óra után engedtek haza a kórházból, a lányom be volt sárgulva és aluszékony volt, szóval igény szerint nem evett volna gyakran. Így abban maradtunk, hogy 3 óránként mellre teszem és ha kell utána kap pótlást. Ezt csináltuk egy pár napig, amíg javult az aluszékonyság és magától is jelezte, hogy éhes. Utána igény szerint szoptattam. Egyébként végül otthon már csak 1 napig kellett pótolni, utána beindult a tejem.
2022. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden szempontból az igény szerinti, neked és a babának is. Ő így fog tökéletesen gyarapodni testileg, lelkileg, neked pedig így áll be a kereslet-kínálat, és nagy valószínűséggel megúszod a mellgyulladást is. A 3 óránkénti szoptatás nem baba/anyabaràt, elavult módszer, és ellehetetleníti a hosszan tartó szoptatást.
2022. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3 óra csak egy régi dolog, amikor még a gyárból kellett kimenn8 szoptatni, csak aztán ez valahogy megmaradt.most már az igény szerinti szoptatás van,sajnos még vannak begyoposodott orvosok,védőnők akik a 3 órákat ajánlják.
2022. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért ezt hallom szakorvosoktóol, védőnőtől, kórházi nővérektől, ez olyan szörnyű :( én is úgy tájékozódtam előtte, hogy az igény szerinti a legjobb erre mióta megszületett, senki nem ejti ki a száján ezt, csak a 3 órásat :(
2022. máj. 20. 13:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2022. máj. 20. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A minimum 3 óra akkor mérvadó ha például besárgul stb és ezért folyton alszik, mert ilyenkor MINIMUM 3 óránként etetni kell, vagyis ha alszik akkor is cicire teszed. Amúgy igény szerint eteted.
2022. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem ott mindenki az igény szerintit javasolta. Hála az égnek nem mindenhol a múlt századból ragadt ott a kórházi személyzet.
2022. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igémy szerint szoptattam (és így 16hónap elteltével még mindig szoptatom) a lányom, kb 4hónapos korára beállt 2-2,5 órás etetésre MAGÁTÓL. Rengeteg tejem van a mai napig😊
2022. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!