Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik elektromos mellszívót...

Melyik elektromos mellszívót ajánlanátok? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Első gyermekemmel avent kézi mellszívóm volt, de nekem elég macerás volt, most mindenképpen elektromosat szeretnék.
2022. máj. 26. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Philips avent elektromos van. 3 hónapig intenzíven kellett használni, azóta beállt és most csak időszakosan veszem elő, ha valamiért kell, de szerettem.

Nekem bejön ez a termékcsalád, minden mindennel kompatibilis.

2022. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]



2. Gyereknél vettem. Nagyon megvoltam elégedve vele. 9 lassú és 9 gyors fokozat van rajta.

2022. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Beurer by 40 van (ha jól emlékszem a típusra, a márka biztos), bevált.


A másik ami bevált, a szilikon mellszívó, mert ha a géppel fejek az egyikből, a másik is megindul. Így szinte kétmellesként tudom az egymelles készüléket használni.

2022. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lansinoh-om volt, nagyon szerettem, áldás volt a kézi után.
2022. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem ezeket ☺️
2022. máj. 27. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Handsfree elektromos fejőm van az Aliexpressről, kettő darab. Ezeket csak be kell tenni a melltartóba és teszik a dolgukat, én pedig mosogatok, pakolok közben. Van fejős csoport a fb-on, ott nagyon sokan használják, tényleg hatékonyak. Nekem van mellette kéz Lansinoh és elektromos Medela, de nem igazán használom már azokat. A babám 100% anyatejes, de lefejve kapja a tejet, úgyhogy használatban van bőven a két gépezet.
2022. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Philips Avent elektromos bevált, még két barátnőm is ezt használja.
2022. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!