Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szoptatás...

Igény szerinti szoptatás mellett menstruáció. Lehetséges,hogy 10 hete szültem császárral és megjött?

Figyelt kérdés

Az első gyerek is császár volt,nála 20 hónappal jött meg szülés után. 16 hónaposan hagyta el a szoptatást.

Most 10 hetes a babám. 4 hetes volt amikor a gyermekágyi elmúlt. Most meg kissé vérzem. Csak most kezdődött,szóval nem tudom ez most mi?


2022. máj. 28. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Az is ha nem jön meg, az is ha már a gyerekágy után igen.
2022. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár hónap után jött, meg szoptatok. Van ilyen.
2022. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 héttel utána jött meg először, a nagy 5 hónapos korában pedig hála Istennek, megfogant a kicsi (tervezetten). 😊 6 hónapos koráig csak szopizott, utána is majdnem szülésig.
2022. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Nekem 6 hétig eltartott a gyermekágyi folyás, aztán a 8.héten megjött mind a 4x.Utána rögtön rendes 28 napos ciklusaim voltak,vannak.
2022. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél 8 héttel a szülés után meg is jött, "holott" javában igény szerint szoptattam éjjel-nappal.

Másodiknál kaptam 5 hónap haladékot, akkor jött neg újra és onnantól napra pontos. 6 hónapos koráig csak anyatejes volt és 3 évesen is szopizott elvétve.

2022. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem mindkétszer így történt, csak a 6-8. hét után jött meg, és egyből be is állt rendszeresre.
2022. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nem tudom. Tegnap délután volt vérzésem

De azóta semmi

2022. máj. 29. 09:05
 8/8 A kérdező kommentje:

Érdekes ma újra jelentkezett

Lehetséges,hogy ilyen gyenge legyen?

2022. máj. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!