Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudok valamit tenni a csápolás...

Tudok valamit tenni a csápolás ellen, vagy muszáj tűrnöm?

Figyelt kérdés
A babám szoptatás közben szörnyen csápol, nyög, forog, alig bírom tartani a fejét (pedig csak egy hónapos), mert rájön a kakilhatnék. Persze ritkán kakil ilyenkor, inkább utána. Ha közben büfizetem, abbahagyja, mintha mi se történt volna. Ha visszarakom a cicire, újrakezdi. Nagyon kiborít, mert nyújtja, húzza a mellemet, közben ki-be köpködi, ami fáj. Nem sebes a cicim egyébként, nem ömlik a tejem, nem is jön lassan. Van, hogy szép nyugodtan "megkajál", de ez olyan ritka. Más babája is ilyen? Nagyon nem bírom már, kivagyok ettől. Segítsetek légyszi!
2008. dec. 19. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia sajnos semmit nem tehetsz.3 honapos lessz a kislanyunk es meg mai napig is ugyan ezt csinalja szopizaskor amit leirtal.csak nagyon vigyazz ha tenleg annyira nem kell neki akkor ne eroltest mert akkor meg utalhatja es meg ritkan se fog mar szopizni.en is nagyon merges ideges szoktam lenni egyebkent is turelmetlen tipus vagyok de nem lehet tenni semmit ha ok nem akarnak szopizni ugyse fognak.csak annyit mondhatok hogy kitartas es turelem,ja probalj tenni a kis feje ala egy vekony puha valamit lehet nyomodik a kis buksija kenyelmetlen ahogy fekszik a karodban,vagy probald meg nem akkor adni neki a papit amikor kell hanem egy oraval kesobb ha addig nem sir hogy ehes es akkor mikor majd oda teszed szopizni mar nagyon ehes lessz es fog nyugottan szopikalni.remelem erthetoen irtam.mert kozben babazok.meg annyi hogy az en lanyom tapszert is kap mert nem eleg neki amit szopizik es csak ugy tudom oda dani neki a cumis uveget hogy elotte oda adom neki a cumit hogy szopja egy picit es utana ki veszem a szajabol es gyorsan be adom a cumis uveget es csak igy fogadja el a tejcsit maskappen hisztizik.minde jot es jo babazast.
2008. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nem az a baj, hogy nem kéri, mert eszik tovább, ha elmúlt az inger egy időre, vagy ha kakilt közben. Olyankor máshogy viselkedik, ha már nem kéri. Nem ölben szoptatom, hanem párnákat teszek a lábamra, és arra fektetem. Így többféle pózban is tudom etetni, ami jó, ha valahol be van durranva a cicim. Próbálok türelmes maradni, de elég nehéz, és hát én se vagyok a türelem mintapéldánya sajnos. :( Csak ne fájna. Ma pl. olyan ügyesen vacsizott, nyugodt volt, pedig kakilt is közben. Bárcsak mindig ilyen lenne! Bezzeg a többi etetésnél pörgött-forgott. :(
2008. dec. 19. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen irtam azert remelem meg tudtalak nyugtatni egy kicsit abban hogy nem csak a te picurkad ijen sunyi.minden jot es bekes bolgok unnepeket kivanok!!
2008. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!