Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha úgy érzem,...

Fandyka kérdése:

Mit tehetnék, ha úgy érzem, boldogtalan vagyok és igy nem birom tovább? Kell-e tűrnöm, vagy lépjek ki belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsokat várok olyan sorstársaimtól, akik ebbe a cipőbe topognak/tak. Történetem 22 éve kezdődött egy mondent elsöprő szerelemmel. Nem láttam, nem hallottam. Az voltam akinek ő akart látni;csupán azért hogy éreztessem vele a szeretetem. De 2 évvel ezelőtt minden borult. Az én imádott "Istenemről"kiderült, hogy megismerkedésünk óta voltak kapcsolatai mellettem. A legjobb barátnőmmel (? ) is kapcsolata volt. MIndent megtettem, és megadtam neki. szó szerint. Mégsem kellettem mint Nő, mint feleség, mint anya. Van 3 gyeremekünk ( 7,11 és 15 évesek), akiket nagyon szeret és ő is őket. Jó apa. Kérdés: leélhetem úgy az életem, hogy minden lelki megalázattást el kell viselnem érettük? Nem tudom merre tovább. vágyom a megerősítésre. A szeretetre. A szenvedélyre amit soha nem kaptam meg tőle.
2011. jún. 14. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom a helyzetedet! Hány évesek vagytok, ha megkérdezhetem?

Szerintem a nők 70%-ban maradna a helyedben.

De én tudom magamról, hogy kizárt dolog, hogy 1 nappal tovább is képes lennék együtt élni vele. Az egész addigi kapcsolatom borulna a szememben, azzal, hogy megtudtam megcsalt. Kizárt dolog, hogy vele maradnék. Megmondanám, hogy ne aggódjon, nem utálkozni akarok, a gyerekekkel akkor találkozik amikor szeretne, kitaláltok egy beosztást, tényleg ne egymás szivatására menjen a dolog. Anyagiakról igazságosan döntötök. Ha minimálisan értelmes szerintem megérti, hogy ez a legjobb a gyerekeknek is. Egy békés válás után (ha létezik ilyen) új életet kezdhetsz. Lehet nem találod meg soha a nagy szerelmet, de meg van rá az esélyed.

Biztos rengeteg szívással járna az egész, tucatszor elbizonytalanodnál, hogy vajon megéri-e, tényleg nem szereted-e őt már. Az anyagi helyzet is probléma lehet. Házat megtartani, vagy pénzen osztozni? De úgy gondolom, ha döntesz, és van család, vagy akárki, aki egy kicsit is támogat, akkor menne.

Én ezt tenném, mert tudom, úgy érezném, ha vele maradnék, elfogadnám, hogy ez jár nekem, ennyit érek.

2011. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én 39 ő 40 éves.

An

mi a lebnagyobb probléma,hogy nem lehet vele kommunikálni egyáltalán! Ha megemlítek neki bármit is a kapcsolatunkkal/ házasságunkkal kapcsolatban,rámförmed,veszi a cipőjét és eltávozik otthonról. Abszolút struccpolitika. Már a házassági tanácsadást is felvetettem neki,hiszen valamilyen szinten szeretem. Menteném a menthetőt...de ő nem vesz tudomást semmiről. Ergo: egyedül kell döntenem,és lépést tenni. Hiszen a boldogság mindenkinek jár! Ezt is mondtam már neki...mindent megpróbáltam.Nem tudom merre...

Szerinted a gyerekek megértemének??

2011. jún. 14. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Majdnem ket ev telt el a kerdes kiiarasa ota.

Ha olvasod, ird meg mi tortent!

2013. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!