Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapuzárási pánik a férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapuzárási pánik a férfiaknál mennyire gyakori? én igy nem is merek férjhez menni, hogy aztán el kelljen tűrnöm mindenféle flörtölgetést, vagy megcsalást.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor majd férjhez mész, nem ez fog a fejedben járni :)

És nem mind férfi ilyen. Biztos nagy százalékukat érinti a kapuzárási pánik, de kevesen hagyják el a családjukat (a biztosat) egy fellángolásért. Szerintem ezt a normális férfiak tudják kezelni. Illetve szerintem, hogyha megadsz neki feleségként mindent, nem fog egy fiatalabb után futni, mert otthon is megtalálja azt, amit keres.

2011. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak annyi negativ dolgot olvasni itt az oldalon.. bár, tudom hogy nem kellene, hogy mérvadó legyen :DD
2011. okt. 17. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
mint ahogy a férfiaknál is van az említett kapuzárási pánik, úgy a nőknél is. szóval, ahogy a férfiak, úgy a nők is félrelépnek/léphetnek. akár bármennyire is elképzelhetetlen a számodra: még TE is! akár jó a házasság, akár nem, akár unalomból, változatosság keresésére.... épp úgy mint a fiataloknál. csak a házasság, gyerek/ek jobban összetartanak, mint a kötetlen kor. és házasságban az emberek könnyebben megbocsátanak egymásnak,mert a hosszú éveket nem akarják felrúgni. Aztán mégis :-)
2011. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én nem tudnék ilyesmit megbocsajtani..
2011. okt. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!