Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apasszam el a tejem?

Hogyan apasszam el a tejem?

Figyelt kérdés

Sajnos egészségügyi okokból el kell apasztanom a tejet, mert van egy pszichés problémám évek óta ami visszatért és olyan gyógyszert kell szedjek ami nem kerülhet bele az anyatejbe. Sajnos eddig birtam gyógyszerek nélkül. :(

A pszichiáter mondta hogy apasszam el és a betegtájékoztatón is rajta van hogy nem szoptathatok. :(


Van esetlsg vmi homeopatiás cucc ami segít az apasztásban?


2022. jún. 22. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag van kérdés használ e, én két hete apasztok de még mindig katasztrófa. Már nem kell fejni max napi 1x de szinte megallas nélkül csöpög a tejem amint leveszem a melltartot, rém idegesito. Én Úgy csináltam hogy egyre kevesebb mennyiséget fejtem le, épp csak hogy ne durranjon szét a mellem illetve ha csomót éreztem azt kifejtem. Mára már nem feszül, el is tudok menni órákra anélkül h fájna vagy fejni kéne de ez a csopoges borzasztó viszont melltartoban, lenni 0-24 is borzasztó
2022. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha csak annyit fejsz, hogy ne feszüljön, nehogy begyulladjon. Kell hozzá pár hét, de teljesen elállni (hogy nyomásra se jöjjön), több hónap lehet. Ha 3-4 hónapon túl is problémás, hormongyógyszert írhat fel a nőgyógyász, de azért annak lehetnek mellékhatásai.
2022. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatási tanácsadóval beszélj, ő segíteni fog az elapasztasi módszerekben is. Bízz bennük nyugodtan.
2022. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Ha eü okból kell, akkor az orvosod tudja.
2022. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!