Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen támogatott tápszerek...

Milyen támogatott tápszerek vannak? AMi olcsóbb 2000 ftnál? Másfél hónapos babának.

Figyelt kérdés
Mert hallottunk olyat, hogy van egy egészen olcsó tápszer, de sajnos az aorvosok nem túl közlékenyek ezekkel kapcsolatban. De a neten se találtam csak 2-2500 ft-osakat, illetve most is az van. Milumil HA 2000 ft és ebben már benne van a támogatás is! Ennél tudtok olcsóbbat?
2008. dec. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk sem írt fel a gyerekorvos csak ilyen drágát. Először a Beba H.A. Start Aktívot, az támogatással 2040 Ft, de az nem vált be. Utána kaptuk a Humana 1 H.A. LC.Pufa-t, ami szintén 1960 Ft. Azt mondta a doktornő, ilyen pici babának ez való(4 hetesek vagyunk).

Hát nem tudom, de így elég húzós, egy doboz tápszer nekünk egy hétig sem elég. Nézegettem a neten amúgy, sokféle tápszer van, ami újszülött kortól adható, és feleennyibe kerül. Hát nem tudom, de hát a doktornő tudja, mit ír fel.

2008. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a Huma 1 kapjuk potlásnak mert nekem hál Istennek azért van tejem elvileg újszülött kortól lehet adni Ára:780ft és 900gr!Nekünk ez bevált szereti a babám ,nem ugy mint a hipoallergén tápszereket!Üdv:3 hónapos kislány anyukája
2008. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha-s tápszerek mind 2000 körül van támogatással is. ha nincs allergia a családban, lehet sima tápszert is adni a babának. mi is elöször ha humanat használtunk aztán irattatam fel a dokival milumil 1-et,900 ft és 900gr. pár napig figyelni kellett nem lesz-e kiütése, mert akkor vissza kellett volna térni a ha-sra. de nekünk bevált,anyagilag meg a negyedére csökkent a kiadásunk..
2008. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd a gyógyszertárban érdeklődök , hogy mik lehetnek még.
2008. dec. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!