Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hét, CG 2100 - 3 napja...

40. hét, CG 2100 - 3 napja még 2000 - lehet, hogy tágul, és menni fog a spontán szülés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A Cg 2000 az zárt méhszájat jelent, a méhnyak elrövidült, az 2 ujjnyi.

A Cg 2100-nál a külső méhszáj nyitott 1 ujjnyira, a méhnyak 2 ujjnyi.

Igen, itt már elindult valami, elkezdett tágulni a méhszájad. :)

Miért ne menne a spontán szülés? Hány hetes terhes vagy?

2011. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azóta már 41 hetes vagyok:) Semmit sem változott a méhszáj.De azért bízom benne, hogy egy órák alatt is képes változni, és meg tudom szülni 4 kg körüli babánkat.
2011. júl. 30. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Megint én vagok! :)

Biztos,h sikerülni fog, nekem a nagyfiam 4 kilóval született, úgy indították meg a szülést.

Sikerült természetes úton megszülni.A mostani babám (34 hetes vagyok) is nagy, rá is azt mondják,hogy nem lesz kicsi, 31 hetesen 2 kilóra saccolták a súlyát.Szerintem az orvos is azon lesz,ha nincs semmi gond,hogy először természetes úton próbáld meg.De elősegítheted,hogy tágulj, pl : a pároddal egy romantikus éjszaka ilyenkor már rásegít, főleg úgy,hogy már 1 ujjnyira nyitva vagy. :)

Kitartás!!! :)Nemsokára kezedben tarthatod a kisbabádat! :D

2011. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!