Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyümit is szoptatás helyett...

Gyümit is szoptatás helyett kell adni vagy 2 szopi között kínálni uzsira? Mikortól lehet bele babakekszet tenni?

Figyelt kérdés

6 hónapos múlt és nemrég óta kap szilárd kaját. Délben főzeléket délután + gyümit.

Köszi a válaszokat előre is!


2008. dec. 20. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért hívják hozzátáplálásnak,hogy először a tejcsit kapja,aztán az új ízeket.

De ha pl. már nem akarod folytatni a szoptatást és elakarod apasztani a tejet,akkor előbb adj új ízeket és csak utána tejcsit. babakekszet úgy tudom,hogy már 6hósan ehetik. van ilyen a dm-be am eg a rossiba is.

2008. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyümölccsel nem nagyon lakik jól. Ha kekszet teszel bele, akkor már laktatóbb. Én tízóraira szoktam neki adni, akkor a felnőttek sem esznek túl nehéz kaját. Mellette persze még kap tejcit is. Egyes gyártók már 4 hónapos kortól ajánlják a babakekszet, de én várnék vele 6 hónapig. 9 hónapos kortól meg már jó a sima háztartási keksz vagy babapiskóta, azok olcsóbbak.
2008. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. dec. 21. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!