Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyit volt cicin az...

Kinek mennyit volt cicin az első 2 hétben a babája? Mi normális? Mi nem jó, pl. túl sok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem non-stop mind az 5.Kb 6-8hét alatt beállt a kereslet-kínálat, onnantól az a kb 2.5-3 óránkénti evés volt,de igény szerint szoptattam,tehát nyáron simán volt olyan,hogy egy óra múlva kért inni, akkor párat kortyot,és ennyi.
2022. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapban folyamatosan. 15 percenként váltottam oldalt, utána igény szerint. De akkor is 2-3 óránként.
2022. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bocsánat, hogy visszakérdezek, de a folyamatosan mit takar? Tehát mondjuk reggel 6-kor kezdtétek? Utána hogyan képzelem el a folytatást?
2022. júl. 15. 19:17
 4/9 A kérdező kommentje:
*képzeljem
2022. júl. 15. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyerekem se volt olyan kegyes, hogy csak reggel 6-kor ébredjen. :)

De ha példa kell: újszülöttként az ébrenléti idejük 99 %-át mellen töltötték és az alvási idő egy részét is.

Szopiztak, bealudtak, megvártam míg "kiesik a szájukból" és utána megpróbáltam lerakni. Ha sikerült, mentem a dolgomra. Ha nem, aludtak rajtam/mellettem. Ha megébredtek, első mindig a cici keresése volt. Kb. így kell érteni.

Első gyerekkel annyira nem ment, 4 hónap után tápszer lett. Nem tudtam lekövetni a kereslet növekedését és a környezetem se volt támogató.

Másodikkal makacsabb voltam, kitartó. Lassan alakult a mennyiség, 4 hónapos korára hagytuk el teljesen a tápszerpótlást és utána még hosszan szoptattam.

2022. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nonstop nálam annyit jelentett,hogy mikor ébren volt,szinte mindig a cicin volt.Mikor jól bealudt, akkor tudtam én is esetleg letenni,meg persze az apukája átvette.At első hónapokban napközben sokat aludtak a mellkasunkon is.Nekem éjszaka is keltek, akkor azért jobban aludtak,mi babaöblöt használtunk,így nem kellett felkelnem,csak közelebb húzódtam,szopizott,és aludtunk tovább.A két lány nagyon rendes volt velem,ők a 6.héttől átaludták az éjszakát kb este 10-től reggel 6-7-ig.A 3 fiú nem,ők sokáig felkeltek éjszaka is.
2022. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10-12 órát cicin volt, amikor ébredt ezzel kezdett, majd ha jóllakott nézelodott, utána cici, alvás.
2022. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ébren volt a pelusozáson kívül kb ott létezett. Nincs olyan az elején pláne, hogy túl sok.
2022. júl. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első pár hétben össze-vissza volt, volt hogy óránként evett, volt hogy 2-3 órát is kibírt nélküle. Az én babám mondjuk nem egy cicimániás, nála az óránkénti szoptatás azt jelentette, hogy kb 20 percet szopizott, kiköpte, aztán aludt a mellkasomon tovább. Most 2 hónapos múlt, nappal 2-3 óránként eszik, éjszaka 4-5 óránként. :)
2022. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!