Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudja éjszaka kiszolgálni...

Hogy tudja éjszaka kiszolgálni magát a baba?

Figyelt kérdés

Többször olvasom, hogy valaki azt írja, hogy a babát éjszaka maga mellé teszi, és ő kiszolgálja magát evés ügyileg, és az anyuka fel sem ébred rá. Nem kötekedés, csak őszintén kíváncsi vagyok hogy ez hogy működik. Egyrészt mekkora gyerekről van szó, hogy magától oda tud helyezkedni az anyukához, hogy tudjon szopizni? Nekem a 3 hónaposomnak biztos nem menne, úgy kell mindig mellre igazítani. Másrészt hogyhogy nem ébred fel az anyuka? Nekem ez is elképzelhetetlen. Plusz ha nem ébred fel, nem veszélyes ez a babára nézve?


Előre is köszönöm annak, aki tud válaszolni!



2022. júl. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Olyan szerintem sincs hogy nem ébred fel. A második babám 4,5 hónapos és most van az ,hogy irányba fordul de azért és kell segítenem

Az első gyerekem már nagyobb ,nem emlékszem olyanra,hogy nem ébredtem volna fel rá. Minden rezdülésre felébredek

2022. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk általában akkor fordult elő ilyesmi, ha mindketten belealudtunk az előző evésbe. Így nem kellett helyezkednie. Nagyon ügyesen megtalálta, amit kell. Én mondjuk mindig felébredtem rá, de szinte azonnal vissza is aludtam ha nagyon fáradt voltam.
2022. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Én, mint tápszeres anya, azt gondolom, hogy ezt nem szó szerint kell érteni. Felébrednek, szopizik és az anyuka nem ébred fel annyira, mint amikor ki kell menni tápszert keverni. Így könnyebben vissza is tud aludni.
2022. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem én volt, hogy nem ébredtem fel, vagy csak félig és utána semmire nem emlékeztem. 6-7 hós lehetett. Sokat nem kellett helyezkednie, mert rajta aludt el.


Most 11 hós és már oda tudná húzni magának, de most már nem szokott rajta elaludni, hanem köröz az ágyban és egy véletlen helyen leteszi a fejét, így nem talál vissza éjszaka.

2022. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!