Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes, cicfüggő kisfiam...

11 hetes, cicfüggő kisfiam éjszaka óránként ébred. Valaki hasonló helyzetben? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon sokat cicizik, azon alszik el de eddig éjszaka aludt két három órákat egyben, csak enni ébredt és aludt tovább. Napok óta csak cicivel a szájában hajlandó aludni, ha lerakom felébred és sír amig vissza nem kapja. Ezt eljátszuk kb 5x mire végre le tudom tenni de max egy óra múlva felkel és kezdődik elölröl. Mit csináljak? Elrontottam, hogy cicit adtam neki mindig ha sírt? Helyre tudom ezt még hozni?
2022. jún. 24. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Az enyém 6 hetes volt mikor ezt meguntam és áttettem egy rendes ágyra. Ott mellen elaludt, körbepárnáztam és mentem aludni. Ha felébredt csak odafeküdtem és pár perc után aludt is
2022. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez egy ilyen szakasz, pár nap, és elmúlik. Én beraktam magam mellé az ágyba (először nem direkt, csak a hasamon próbáltam elaltatni, de a kimerültségtől mindketten elaludtunk). Sokkal könnyebb, mert nem kell kikelnem az ágyból, ha szoptatni kell, azóta vagyok kipihent. Nappal simán alszik az ágyában, sőt, képes ott is elaludni magától (még ha többségében cicin vagy kendőben altatom is). Egyre hosszabbakat alszik át éjszaka, de azért van ebben egy hullámzás. Amíg ébred, addig nekem sokkal kényelmesebb együtt, aztán majd babaöböl stb. Meglátjuk, hogy mennyire lesz macerás külön tenni később. Néha most is a kiságyban alszik el este, és az első ébredésnél veszem magamhoz.
2022. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a mélypont 10 hetesen volt egyik napról a másikra ugy gondolta hajnali kettőkor felkel és rajtam szundizik de ha 10 x próbáltam visszarakni se sikerült. Pedig addig ez nem volt gond. Amikor feladtam hajnali 4 körül akkor összebujtunk a kanapén és gond nélkül aludt reggelig 7 fel nyolc. Én nem vagyok az együtt alvás híve főleg éjszaka de aludnom nekem is kell igy azta szabályt hoztam, hogy este ott kezdi az alvást a saját ágyában éjszaka pedig 2x próbálom meg visszarakni ha nem megy akkor onnantól megy együtt.
2022. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mellettem alszik az ágyban. Nem elég neki ha hozzábújok, simogatom.

Nappal is csak cicin alszik, nem tudom letenni.

2022. jún. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!