Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tart szoptatas kozbeni...

Meddig tart szoptatas kozbeni szedules?

Figyelt kérdés
Leginkabb mikor mar kisziv mindent, addigra azt erzem leszivja az osszes energiam a baba, 3 hetes. Ez mindig igy marad? Szedek vitaminokat,vasat,jol taplalkozom ,kavezom..de a szoptatas,foleg most ugye még egesz napos,lesziv teljesen. Mintha el akarnek ajulni azt erzem,pedig fekszem, neha ulok. Ha hosszabbat alszik,es nem kell szoptatni akkor semmi bajom,eleg sok energiam van mindenhez,pedig van egy 21 honapos fiam is,de vele sem faradok ki igy.

2022. júl. 25. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sose éreztem ilyet. Szoptatàsi tanácsadótól szerintem kèrj tanácsot, hogy milyen szakorvoshoz fordulj.
2022. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt, 6 hónapos koráig tudtam szoptatni, ez nekem addig kitartott, így én nagyon nem szerettem szoptatni, nekem egy szenvedés volt az állandó gyengeség, rosszullét.
2022. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Közben igyàl!!!!


Nekem ez oldotta meg.

2022. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Vas hiány
2022. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sokat iszom nagyon..mindent megteszek,hogy jól legyek es tudjam szoptatni,de ez ha vegig igy lesz,nagyon nem lesz jo. Szülesem nem volt veszes, nagyon hamar helyre jottem. Tehat eros a szervezetem,ezert sem ertem.Nem is verzek mar.
2022. júl. 25. 20:18
 6/19 A kérdező kommentje:
Vasat szedek,terhessegem ota, sokat.., a terhesseg vegere helyre jott a vashianyom, es ez csakis szoptataskor erzem,vagyis utana. Maskor semmi bajom.
2022. júl. 25. 20:19
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

2 évig szoptattam, 1.5 évig 2 óránként. Sosem volt ilyen panaszom.


Másfajta viszont volt,de az szív eredetű volt sajnos.


A szíved egészséges? Pulzusgond nincs, ingadozó vérnyomás,szívritmuszavar?


Nekem ezek okoztak problémát.

2022. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.


Még ami az eszembe jutott,hogy iszol szoptatás közben? Készíts oda egy kis limonádét,vagy mást,amiben van cukor,és kortyolgasd. Lehet,hogy a folyadékveszteség a gond, vagy leesik a cukrod.

2022. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Beszélj szoptatási tanácsadóval.
2022. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

9! A szoptatási tanácsadó nem orvos.

Először a szervi bajokat zárjuk már ki.

2022. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!