Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tuti recept fogyásra szoptatás...

Tuti recept fogyásra szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne azt írjátok, hogy nem szabad fogyózni, mert nem bírom elviselni a testem.
2010. szept. 22. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

akkor ezt nem írom, csak azt, hogy a gyereknek teszel rosszat vele

esetleg bízd néha valakire és menj el futni vagy bármit mozogni

2010. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok!:( pluszz 30kg van rajtam:((((


Szerintem tuti recept lehet neked,ha reggelire eszel valamilyen gabonapelyhet,pl: Fitness.Tizóraira gyümit,joghurtot stb.. Ebéd: Csirkemell(nem kell olajosan csinálni,és nem kell 10 szeletet megenni:) Mellé kis párolt zöldésg,rizs. Uzsira megint gyümi hasonlók.Vacsira meg egyél meg 2 virslit zöldéggel megint.Kerüld a kenyeret csokit,zsiros dolgokat.Mellé tornázol napi 30 percet ,vagy ha van időd többet.Igy fogyhatsz szoptatás mellett,és mégis eszel valamit ami jó a babádnak is.Megfelelő mennyiségben egyél és ok lesz.Én is csinálnám,de nincs energiám még ezzel is foglalkozni.Én csak ugy tudodk fogyózni ha ennek a negyedét enném,mivel ezt most nem tehetem meg,várok a szopizás végéig a brutkós fogyóval.))

2010. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a futásról csak annyit, hogy 3 hónapos volt a fiam amikor úgy éreztem már itt az ideje hogy valami intenzívebbet sportoljak. Elkezdtem futni, és bár sport melltartó volt rajtam, egy tejcsatorna mégis megtört és begyulladt a mellem. A láz miatt elapadt a tejem, egy hétig küzdöttem mire visszatért. Szóval a cicire nagyon vigyázz!!!! :)
2010. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én este, mikor már alszik tornázom 45 percet, zumba videora, amit youtube-on találtam. Azért ezt, mert ennél keményebbet nem tudnék most, ezt viszont tudom csinálni egy héten 4x. Leszoktam a fehér kenyérről, nem eszem péksüteményt, ha nagy ritkán eszem kenyeret, akkor is feketét és barna cukorral iszoma kávémat. Kilókban nem látszik, de centikben igen! Az alakom kezd elfogadhatóvá válni, pedig rajtam is 15 kiló van.
2010. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Norbi update. Én is szoptatás alatt kezdtem, úgy fogytam 8 kilót, hogy sosem voltam éhes - ráadásul megint várandós lettem a fogyás alatt.

Tulajdonképpen a cukortól, a fehér liszttől kell megszabadulni, és biztos a fogyás, persze csak ha komolyan csinálja az ember, és a szoptatásnak sem ártasz vele.

Hónapokig aerobicoztam, és egy deka sem ment le rólam, csak amikor a táplálkozásomon változtattam.

2010. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne egyél kenyeret. semmilyet. meg tésztát sem. amikor eszel, kb. az adag közepénél hagyd félbe az evést, kb 5 percre. ha még utána is éhes vagy, akkor folytasd csak! ez azért válhat be, mert az agy egy kis "fáziskéséssel" érzékeli a telítettséget a valós időhöz képest. és mindig hagyj meg valamennyit, sosem törölgesd ki a tányért (úgyse lenne mivel, hiszen kenyeret ugye nem eszünk :P).


fontos még a rendszeresség, és az hogy inkább többször egyél kevesebbett (reggeli, tízórai, ebéd, uszsonna. vacsorát hagyd ki)


a mozgás is nagyon fontos, amennyi időd van rá, és amennyit csak bírsz. olyan mozgást válassz, amit szeretsz is csinálni, nem érzed szenvedesének. én teniszeztem, de mindenki másban leli örömét. ez is fontos, hogy a mozgás örömöt jelentsen a számodra, valódi kikapcsolódást, és ne szenvedést!


ja, és sok folyadék. ez is nagyon fontos. nasit felejtsd el, cukrot főleg!


dióhéjban ennyi. nekem bevált :)

2010. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!