Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikorra állt be nálatok a...

Mikorra állt be nálatok a kereslet-kínálat?

Figyelt kérdés

A babám 2,5 hónapos és nagyon el vagyok keseredve. Iszonyatosan szívok a szoptatással. Eleinte alig volt tejem, a baba nem gyarapodott, fájt a szoptatás. Szoptatási tanácsadót hívtam, segített kialakítani a koncepciót hogyan tovább (kiegészítés, tejserkentés, helyes mellrehelyezés, stb.)

Úgy tűnt lett elég tejem, eltudtuk hagyni a kiegészítést és minden jól alakult. Aztán a babám elkezdte emelgetni a fejét és azóta megint nem jó a technika valahogy. Sebesek a mellbimbóim és kétnaponta becsomósodik a mellem. Azt érzem, hogy délután/este megint nincs elég tejem, hajnalban, reggel pedig amikor 1-1 órával kitolódnak az etetések között eltelt idők, akkor szétrobbannak és reggelre lesz is egy-egy fájdalmas csomóm akár felkelek fejni, akár nem.

Én nagyon szenvedek már, úgyhogy utolsó esélyként elmegyek egy szoptatási ambulanciára tanácsadásra, de addig is...

Kinek mikor állt be a kereslet/kínálat, amikor már nem durrantak be ilyen szinten a mellei és nem érezte kevésnek sem?


2022. aug. 7. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél 3 hónapos korukra. Szurkolok nektek!
2022. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos kora körül, nekem is iszonyat sokáig tartott.
2022. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!