Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudhatom hogy eleget...

Honnan tudhatom hogy eleget eszik e a babám, ha nincs mérlegem?

Figyelt kérdés
honnan tudhatom hogy eszik is vagy csak komfortszopizik? ha feszül a mellem, szoptatás után jobb azért sokkal. kb óránként enni kér, van hogy bufiztetesre ebred és egyből kér is. 1 hetes baba
2022. aug. 9. 15:33
 1/9 A kérdező kommentje:
pisi általában van a pelusban, vagy pisil ha pelenkázom. hasfájós egy kissé, kaki ritkábban van mint pisis pelus, sokszor csak a pukival jött mennyiség
2022. aug. 9. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Vegyél egy mérleget.

Mi is használtan vettük, 4-5000 Ft. Utána tovább lehet adni.

2022. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Figyeld a nyakát, úgy látod, hogy milyen gyakran nyel.
2022. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Én hallom, hogy nyeli a tejet illetve az állkapcsa is máshogy mozog ha eszik vagy csak komfortszopizik. Sokkal intenzívebb.

Hidd el ha éhes, jelezni fogja.

2022. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
épp ezaz, hogy jelez, sír, cuppog a kezén, keres bár nem mindig.. de nem tudom hogy a hasa, vagy éhes lenne, mindezt szoptatás után 1 óraval később. így nyilván nem is alszik sokat, amit cicin + max fél óra, aztán ébred, de sokszor mikor lerakom már felébred rá. pedig általában 20percet szopizik, elalszik rajta, de álmában is szívja.
2022. aug. 9. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt mérlegem, de nem használtam. Szerintem látni a gyereken, ha eleget eszik. Egyrészt a pisis-kakis pelusokból elég jól le lehet szűrni, másrészt meg ha éhes, akkor azt jelzi. Plusz ugye ahogy váltja az ember a ruhaméretet így egy pár hét után, az is azért sokatmondó :D


Az egy 1 hetes babánál teljesen normális, ha óránként kéri a cicit, azért ő eddigi életében még sosem érzett éhséget a pocakon belül, a gyomra is még olyan kicsi, mint egy kis dió, totál érthető, ha hamar megéhezik.

2022. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
A pisi-kaki mennyisegebol.
2022. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Egy hetesen tök normális,ha óránként kéri a melled. A gyomra még nagyon picike, meg így szaporítja a tejtermelést is.

Jól csinálod, ne aggódj.

2022. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a megoldás, hogy nem tettem le. Persze ez csak akkor megy, ha más csinálja a háztartást. Újra és újra szopni kezdett álmában (hallottam, hogy nyel). Pár hét után jól aludt letéve. Később megint nem stb.
2022. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!