Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyatejnek savanykás szaga...

Az anyatejnek savanykás szaga van?

Figyelt kérdés
Mikor lefejem nem érzek semmit,de pár óra múlva mikor adom a babának és melegítem,akkor savanykás szagúnak érzem.Mindig!Pedig rögtön hűtőbe kerül,és még aznap el is fogy. Mi lehet? :( Vagy létezik,hogy ez így normális?
2010. szept. 24. 17:26
 1/3 anonim válasza:
0%
anya vagy és nem tod milyen az anyatej grat hozzá
2010. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző válasz küldőjétől kérdezném, miért jössz ilyen oldalra, ha csodálkozol a kérdésen?!?

Segítséget várnak itt az emberek, nem véleményt...az mindenkinek van...


A kérdésre válaszolva, az én tejem nem szokott savanykás szagú lenni, viszont kapunk pótlást, az is nagyon precízen van tartva, annak szokott savanykás szaga lenni. De ha hűtőben tárolod, és aznap elfogy, nem lehet rossz. Viszont lehet, hogy nem azonnal kéne hűtőbe tenni, kicsit várj, míg kihűl :)

2010. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen!Mások tejét nem szoktam szagolgatni,attól,hogy anya vagyok!Ezért kérdeztem,hogy másnak milyen.Ja,ez az elsőnek szólt!

Kedves második válaszoló!Köszönöm a válaszod,és ezentúl majd várok egy kicsit,csak amikor a kórházban voltunk,ott is rögtön ment a hűtőbe,ezért eszembe se jutott,hogy ez lehet a gond.

2010. szept. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!