Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3,5 hónapos babámat elkezdhete...

3,5 hónapos babámat elkezdhetem e hozzátáplálni?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb a tejem,már pótolni kell tápszerrel:(
2008. dec. 22. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Akkor pótold tápszerrel 6 hónapos koráig és utána kezd a többi étel bevezetését.
2008. dec. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Én még egy hónapot várnék mindenképp!


Homeos bogyó, laktoherb, fejés nem jött be? :(

2008. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
én reszelt almát fogok neki adni,ha ennyi idös lesz mint a tiéd. joanyám is adott anno és felnöttem, védömöm is mondta, hogy adhatok. ugyis csak pár kanállal lehet adni eleinte.
2008. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia,

4 hónapos kor előtt semmi nem indokolja a hozzátáplálást.

Tápszeres babáknál 4 hónaposan el lehet kezdeni almapéppel. Előbb meg sem tudja emészteni. Én személyesen azzal sem értek egyet hogy minden babát 6hós koráig csak szoptassunk. Az én lányom 5 hónapos és csak anyatejes, de egy hete elkezdtük a hozzátáplálást mert egész nap szopik, és ez nem növekedési ugrás.Így 6x 7x tejcsi plusz uzsira gyümi. Én úgy látom ebben a témában két végletes tábor van. Az egyik a csak tej 6hónapig, a másik "az én anyám is adott már 3hónaposan is"...ez utóbbiak elfelejtik hogy annak idején azért kezdték ilyen korán a hozzátáplálást , hogy minél előbb vissza lehessen menni dolgozni nem pedig azért mert így helyes. Minden babának más az igénye, de az biztos hogy 4hós kora előtt semmi szüksége a szilárd ételre.

jó babázást mindenkinek

2008. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!