Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós lányom elkezdhetem...

4 hós lányom elkezdhetem hozzátáplálni ilyen módon?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes,bőven van tejem,a súlyát már 2 hete megduplázta.Szerettem volna várni 6 hós koráig,de a fagyó tele van tejjel,aminek lejár hamarosan a szavatossága.Fel kellene használni,ezért arra gondoltam,hogy elkezdem hozzátáplálni és ezzel sűrítem a főzelékeket.Így megmarad az anyatejes táplálás,de fogy a tejkészlet is a hűtőből.Ez hülyeség?
2009. dec. 3. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Én a helyedben nem tenném ha van tejed.

(amugy külön fagyasztóládában eláll egy évig.)

Babás ismerősöd nincs akinek szükség lenne rá?akár simán,akár főzelékbe.

Ha nem akarod tovább tölteni a fagyót,ne fejjél,a babád ugy is eszik annyit amennyit kell.Én is tartalékoltam,tele volt a fagyasztó,és főzelékbe se ette meg a fiam,megérezte a fagyitejet és kiköpte.

2009. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Inkább szoptasd még 2 hónapig friss, korának és igényeinek megfelelő anyatejjel, a főzit meg még hagyd a francba. A friss tej sokkal jobb, mint a fagyasztott, nálunk is a macska itta meg.

A főzibe is majd tudsz akár frisset is tenni...

Én ezért nem fejtem, fagyasztottam, csak 4 zacskó volt a fagyasztóba, azt is kidobtam....

2009. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm vitte a tejet,de nincs már rá szükségük.Azért kérdezem,mert úgy tudtam,hogy 3-4 hónapig áll el fagyóban.De ha nem így van,akkor még mindenképp várok.Néha muszáj fejnem,mert éjszaka ritkán eszik,reggelre meg fájnak a melleim,annyira tele vannak.Ilyenkor csak addig fejem,hogy lazább legyen,de 1,5 deci/mell így is simán lejön.
2009. dec. 3. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak emiatt ne kezd el! Ha ilyen sok tejed van,nem kell spórolni,inkább dobd ki a régebbi fagyasztott tejet,ha úgyis folyamatosan fejsz és fagyasztassz.
2009. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyat hallottam már, hogy valaki azért kezdi el 4 hónaposan a hozzátáplálást mert nincs (elég) anyateje, de olyat még nem, hogy azért mert van!

Amúgy értelek! Sajnálod minden cseppjét! De - csatlakozom az előttem szólókhoz - a babádnak az a jó ha csak szoptatod még. És Neked is! Hidd el!

2009. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!