Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami javaslatotok, hogy...

Van valami javaslatotok, hogy ne legyen tiszta tej az ágynemű reggelre: melltartóban alszotok + melltartóbetét, vagy van esetleg valami más ötlet?

Figyelt kérdés

Próbáltam már, hogy szűk póló alá pelenkát raktam, de az is nagyon hamar átázik. Melltartóban pedig képtelen vagyok aludni :( Pedig lehet az lesz, mert elég csöpögős a mellem :(

Hacsak nincs valakinek valamilyen építő ötlete?

Köszönöm a válaszokat és mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!


2008. dec. 22. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú ezt én is de utáltam...

Én melltartóban aludtam,meg mindennel kibélelve mégis úsztam a tejtől.Ha még az elején vagy akkor ez be fog állni,kb 1 hónap múlva nem termelődik ennyi.Esetleg éjjel kelj fel,és fejj le belőle egy kicsit.Ne teljesen,mert akkor még több fog termelődni.

Vagy este fejd le az utolsó szopi utánn mind a két melled,és akkor talán reggelig kitart.

Vagy nem gondoltál arra,hogy leadd?Este az utolsó szopi utánn is fejnél,és reggel az első előtt így akár napi 5 dl is meglenne.És ez más babának egyrészt jól jönne,másrészt napi 900 ft-t kapnál érte.

Én leadtam napi 2 fejéssel 6 dl-t.Kérdezd a védőnőt nincs-e szükség rá.

2008. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Egyébként 2 hetes a babám. Muszáj vagyok fejni a mellem, mert még szopi után is feszül, pedig eszik rendesen a kislány.

Nem szoktam teljesen lefejni, csak addig, hogy ne durranjak szét.

Gondolkodtam a tejleadáson, de egyelőre a saját babámnak fagyasztgatok. Már most, két hét után, tele a fagyasztó...

Megnézem, mennyi tejem lesz pár hét múlva, ha még akkor is ennyi, akkor jön a tejleadás!

2008. dec. 22. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Körülbelül az első három-négy hónapot kell így átvészelned, utána teljesen elmúlik, mert beáll a baba igényeihez igazodó mennyiség. Én is kb. ennyi ideig szenvedtem ezzel.

Próbáld meg, hogy egy gumilepedőt raksz magad alá (olyat amit a babáknak árulnak, csak nem a gumis szélű), és erre a sima lepedőt. Így a lepedő ugyan elázik, de alatta az ágy nem.

2008. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De irigyellek! :-(

A felesleges tejadó képességedet nem adnád át nekem? :-S

Veled ellentétben én hiába ruháztam be már a baba megszületése előtt melltartóbetétre, mert bár már lassan négy hetes a fiam, még egyszer sem volt szükségem rá. :-(

Napjában jó, ha 200 ml tejem van, az is csak nagy erőltetve.

Bocsi, hogy érdemben nem tudok tanácsot adni, de én már annyit szenvedtem a tejért (sajnos hormonális probléma miatt nem is álmodozhatom arról, hogy ettől több lesz, de azért mindent megpróbálok), hogy én lennék a legboldogabb a világon, ha egyik reggel anyatejes ágyneműben ébredhetnék.

2008. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3.válaszoló: nagyon sajnálom, hogy nincs tejed :(

Igazságtalan az élet, hogy nem lehet mindenkinek egyformán...

2008. dec. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!