Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Philips Avent elektromos...

Philips Avent elektromos mellszívó vélemények?

Figyelt kérdés

Az első babámat várom, hamarosan megérkezik. A biztosítóm állja a mellszívót, így szeretnék egy elektromosat beszerezni. Philips Avent cumisüvegeink vannak, így ugyanezt a márkát gondoltam beszerezni. Van erről a fajtáról tapasztalata valakinek? : [link]

Természetesen nem tudom előre, hogy kelleni fog-e, vagy milyen gyakran használnám, de élni szeretnék a biztosítás adta lehetőséggel. Sokan mondták, hogy nekik nagy segítség volt egy elektromos mellszívó akár kezdeti szaporításban, akár a tej lefagyasztásához későbbi felhasználásra. Köszönöm, ha megírjátok a tapasztalataitokat.



2022. szept. 8. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Nem kell minden nap, de az elején életmentő volt. Mikor annyira feszült, hogy látszottak a csomók a mellemen, gyorsan és kíméletesen fejtem vele annyit, hogy tudjak szoptatni.
2022. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem hangos.Nekem ez volt,nagyon jó.


[link]

2022. szept. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem kézi advent volt,az nagyon jó volt.Az elektromost nem próbáltam,de gyanítom az meg kényelmesebb lehet.
2022. szept. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, nálam napi többszöri használatban van. Az enyém csak abban különbözik, hogy egy feje van, de nem is kellett volna a 2 fejes, mert ahhoz, hogy jöjjön a tejem nekem közben masszíroznom kell.
2022. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elektromos van, csak egy egyszerűbb fajta. Én szeretem, jó vétel volt, de én fiam még 1 évesen is nagyon cicis, szóval nálunk nem is csak 6 hétig kellett, hanem később is, amikor már harapott, sebes lett a mellem, mellgyulladásom volt, bármi, és muszáj volt egy kicsit fejni kíméletesebben. Szóval nekem bevált.
2022. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kézi van, imádom, biztos az elektromos is jól végzi a dolgát.
2022. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, az én lányom jókat aludt a mellszívó hangjára.
2022. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem szív jól, akkor se, ha tele van fájdalmas csomókkal a mellem, kézzel gyorsabban kifejem :(
2022. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mind hasznos volt🙂. Úgy döntöttem megrendelem és ha közben szükségét érzem beszerzem mellé a kézi verziót is. Arról is sok jót hallottam és most ti is írtátok páran, hogy szeretitek. Nagyon bízom benne, hogy menni fog a szoptatás. Kicsit izgulok miatta 😊.
2022. szept. 9. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Szülés után elektromos fejőgépet használtam. A rémálmom lett. (Nem Philips Avent volt) De nagyon kemény időszak volt az első hét, jött a baby blues stb, a mellszívó készülék tölcsér része szerintem nekem kicsi volt, vagy nem tudom, de rettenetes vágott, a sírás és düh keringetett egyszerre, mikor már használni kellett. Aztán kb. 3 hete vettem egy kézit (Philips Avent), amit sosem hittem volna, hogy a tapasztalatok alapján mégegyszer kipróbálok egyet is.... De megvagyok vele elégedve, amiatt rendeltem, mert az őrületbe kergetett, hogy akkor van e elég tejem, vagy nincs+ tudom, hogy jó a tejszaporításra. Így erőt vettem magamon és megrendeltem. A tölcsér szuper, mert van rajta egy gumis borítás, így nem vág úgy, mint a másik. A másik Medela volt.
2022. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!