Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, de néha rábíznám...

Szoptatok, de néha rábíznám az etetést másra, viszont a babám nem tud enni üvegből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aventes cumisüvegünk van, amit elvileg úgy alakítottak ki, hogy úgy tudjon belőle enni, mintha anyamell lenne. Az első babámnál láttam is, hogy pont úgy áll a szája, mintha cicin lenne, mozgott az állkapcsa, a fülei, minden. A férjem és anyósom szeretné egyszer-egyszer megetetni a lefejt tejemmel (bevallom, jól esne néha egy kis pihenő), de az egylyukú (azaz az újszülött) cumiból nagyon lassan eszik. Fél óra alatt 40-et nyámmogott ki, utána inkább mellre tettem. Adjam több lyukúból? Egyébként 6 hetes.
2008. dec. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

szia,


Ha van rá lehetőséged akkor mellből etesd.

Ne szoktasd a cumisüvegre.

A csajszim 16 hós még mindig szopik, van hogy 5 percenként jön, hogy "cici"...most mit csináljak????

Néha már én is jobban szeretném, ha más ciciltetné...de "anya csak 1 van.."..:))

2008. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a nagyobbik lányom ovis, és amikor hazajön, szinte alig látom, mert a kisebbik ilyenkor délután sűrűbben van cicin. Nem marad el mellettem, míg szoptatok, mert hiába beszélgetünk, elunja magát, és inkább játszana velem. :(
2008. dec. 22. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Azért én 6 hetes szoptatott csöppséget nem büntetném azzal hogy szopi helyett egyen üvegből mert az " kényelmesebb". Nekem is a nagyobbik óvodás a kicsi még szopik és amíg a kicsi szopik addig a nagyobb mellettünk játszik, beszélgetünk, van hogy közbe mesét olvasok.
2008. dec. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont előtted írtam, hogy nem tudja ilyenkor lekötni semmi. Se a mese, se az, hogy beszélgetünk, mert odahordja a fél szobát, és ugrabugrál, így viszont a kicsi nem a szopira figyel. Nem a kényelem miatt szeretném a kisebbiket üvegből etetni, ne érts félre direkt, légy szíves!
2008. dec. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!