Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok és rendszeresen...

Szoptatok és rendszeresen visszatérő hüvely tájéki diszkonfort érzetem van. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés

Nincs folyásom, csak kicsit viszkető, kellemetlen érzésm van a hüvelyemnél. Lehet, hogy a hüvelyflórám ph értéke felborult?

Mit lehetne használni? Nőgyógyászhoz azért nem megyek, mert akkor minden hónapban ott lehetnék és sajnos nem tud kigyógyítani úgysem. Első kisbabám szoptatásánál ezt már tapasztaltam.

Aki tud segítsen.

köszönöm


2011. nov. 3. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit használtál már rá?

Én nem akartam semmit venni, főleg nem vény nélkül kaphatót, de aztán vettem végül Canesten Kombit és bevált...azt hittem tök hatástalan lesz, de szerencsére nem.

Amúgy sokféle oka lehet. lehet hogy felborult valóban a ph egyensúly, vagy valamilyen enyhe fertőzés. Lehet az is számít, miként táplálkozol.

Esetleg száraz vagy és amiatt kellemetlen.

2011. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pimafucin kúpot használtam. Nagyon jó volt, csak viszonylag hamar újra előjött ez a kellemetlen érzés. Protexin gynophilust is használtam, amikor gyulladásom volt. Lehet, hogy most is amellett döntök.
2011. nov. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!