Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Én néha teljesen feladom! 8...

Én néha teljesen feladom! 8 hetes a manó és eddig ez a szoptatás egy küzdelem nekem! Hol elég neki a cici hol nem! Nem áll be rendesen! Teljesen elvagyok keseredve! 2 mellből szoptatok pedig! Mindent eszek iszok alszok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi 4 hetesek vagyunk,és ugyanez a probléma.van hogy 3 napig elég neki a szopi 1 mellből,aztán meg nem elég a 2 se.én pótlást adok olyankor,de már én is kezdem feladni.egy darabig azt hiszem,hogy na végre oké minden,aztán mégse.nem tudom meddig próbálkozok,már egy párszor elhatároztam,hogy kész,nem adok neki cicit,mert úgysem elég,de aztán sajnálom,mert tudom hogy hiányzik neki a cici.de majd csak alakul a dolog...

üdv!

2008. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! Én is két mellből szopotatok, és néha olyan, mintha kevés lenne neki, de szépen gyarapodik a súlya, igy nem lehet kevés. Ha hizik a pici, akkor semmi gond. Legfőképp ne idegeskedj, az rossz. Én már semmit nem eszek, iszok,(homeo bogyók, szoptatós teák) néha sörözök, az megdobja a tejtermelést. Az sem baj, ha sűrűn szopik, mert akkor több tej lesz.

3 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Fejni nem próbáltál még? A volt osztálytársam hitt a védőnőjének, hogy a kereslet-kínálat elve alapján nem kell fejnie. Így is tett. De mikor a kisfia 3 hónapos lett, már a napi 5 étkezésből egyet pótolnia kellett. Ekkor elkezdett fejni, és kb. 2 hét múlva már csak anyatejet kapott a babája, mivel a fejés hatására annyival több tej termelődött a melleiben.

Én 5 hónapig fejtem minden szopcsi után, és 6 hónapig kizárólag csak anyatejet kapott a kislányom.

Kitartás!!! Ne add fel, hiszen az anyatej a legjobb neki!

ZIta

2008. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!