Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hós a babám, szoptatok....

3 hós a babám, szoptatok. Hirtelen (kb.1hete) felment a vérnyomásom (133/84-144/90 között ingadozik) és szédülök, de régen inkább alacsony volt (115 kávé után). Mitől lehet? Volt vérnyomás emelkedés valakinek szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Szedek homeos bogyókat, amiről nem tudtam (az egyikről), hogy abba kell hagyni 1 hét után én meg kb. 4 hétig folyamatosan szedtem. Ettől lehetséges? Ha igen mikor megy ki a hatása?
2011. ápr. 8. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mire szedted a homeós bogyót? amúgy szerintem attól nem lehet, ezeknek általában nincs semmi mellékhatásuk. de bármi lehetséges.
2011. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tejserkentő (lac defloratum), ezt ajánlották, ami egyébként be is vált. De azt senki nem mondta, hogy nem szedhető sokáig. Tegnap felhívtam a homeop.kp-ot és ott azt mondták lehetnek mellékhatásai ha sokáig szedem. Azért kérek egy labort hétfőn, meg vizeletet, mert aggaszt a dolog...
2011. ápr. 8. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
A kimerültségtől nem lehet?
2011. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem valószínű. Ma kihívtam az ügyeletet, felment 172-re, durva nem?? Holnap megyek laborra...Remélem nincs gáz. Nagyon félek...
2011. ápr. 10. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...bassuskulcs...mi lehet ez??? :-(((

Majd írj, ha tudsz...jobbulást!

2011. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A vérkép-vizelet leletem tökéletes. Megyek tovább belgyógyászati kivizsgálásra. Talán ott többet mondanak, vagy továbbküldenek...tiszta ideg vagyok. Remélem nem az agyamba van valami, vagy valahol érszűkület vagy ilyesmi, nem tudom, de majd írok, ha többet tudok. Köszi az aggódást. 34L 2,5 és 3 hós kisfiú anyukája
2011. ápr. 18. 12:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Ó. Hát csak nem lesz semmi nagy baj, csak találják meg mitől van...szorítok Neked, kedves tőled, hogy megírtad.


Én 37 vagyok, és a kislányom 8 hós

2011. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Belgyógyász, ideggyógyász látott, továbbküldtek vizsgálatokra (EEG, BERA, CDS). sajnos senki nem tud semmit...jövő héten tovább folytatódik a vizsgálódás...:(
2011. ápr. 21. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Hú, mi lett veled? :S
2011. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindenféle vizsgálatot végeztek rajtam, egyedül a kardiológiára nem jutottam el. A vége az lett, hogy szépen magától visszament a vérnyomásom a szédüléseim is enyhültek. Aztán a szoptatás abbahagyásával teljesen megszűntek a panaszaim. Állítólag a hormonváltozás és a szoptatás okozta, bár én nem hiszem el, de bármi lehetséges.
2012. jan. 1. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!