Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amalgám tömés cseréje szoptatá...

Amalgám tömés cseréje szoptatás alatt? Kiesett egy része, ill. letört de szoptatok, a babám még pici ilyenkor kicserélik azt a tömést vagy nem?

Figyelt kérdés
És ha évekig szoptatok, akkor addig nem lehet hozzányúlni vajon?
2011. szept. 1. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Monddmeg az orvosnak, hogy szoptatsz.

Nekem injekció nélkül fúrták a fogam tömésnél, egyáltalán nem fájt. De tudja úgy érzésteleníteni,hogy szoptathatsz mellette.

2011. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt mondanám mindenképp, csak a felszabaduló higany miatt kérdezem, mert állítólag kivételkor felszabadul belőle higany ami nem tudom hogy szoptatáskor vajon bekerül e a tejbe...
2011. szept. 1. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem várandósan cserélték a tömésemet.az orvos tudta,hogy várandós vagyok.Azt mondta nem lesz semmi gond az injekciótól.És tényleg nem is lett.De ha nem fáj a fogad,akkor érzéstelenítő nélkül is meg tudod csináltatni.Én is csináltattam már úgy.Pont kiesett tömésnél.
2011. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tömésben nincs akkora mennyiség.Szóval ne aggódj.
2011. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ameddig bent volt addig is párolgott a higany. az hosszú távon sokkal nagyobb terhelés mint az az 1 perc amíg kiveszik. Ráadásul neked most letörött, tehát kb olyam mintha elkezdték volna kiszedni.
2011. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ÓÓ nagyon köszi a válaszokat!!! Amúgy az első terhességemnél tették be! Akkor is tudta a doki hogy terhes vagyok ..mondjuk csak utólag láttam meg hogy amalgámmal tömött, azt hittem ilyet már nem használnak.

Félek hogy hónapok alatt úgy elromlana a fogam hogy aztán már fájna is, és azt nem akarom megvárni.

Mindig akkor szoktam tömetni amikor még "csak" enyhén lyukas és még nem fájdalmas.

2011. szept. 1. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!