Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi mellszivó használata...

Kézi mellszivó használata során fájó mellbimbó ellen kinek mi vált be ?

Figyelt kérdés

Folyamatosan fáj mind a két bimbóm, hiába kenegetem fejés után. Ez a harmadik nap, hogy használom, 3 óránként . A mellszivon 1 fokozat van, lehet ez túl erős nekem ?

A fejés vége fele csökken kicsit a fájdalom , de nem múlik el.



#kézi mellszívó #Mellbimbó fájdalom
2022. okt. 10. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor fájt, amikor túl erősen szívott, bár nekem elektromos van, amin több fokozat is van.

Az is igaz, hogy az első hetekben minden fájt. A lányomnak le volt nőve a nyelve, így nem tudta megfelelően szívni, a nyelve nem ért az ajkáig, így az ínyével szorította.

2022. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4 hónapos a babám, de még most is fáj a fejés, ha nem kézzel. csinálom, pedig kórházi mellszívót is béreltem méretben jobb tölcsérrel. Ha előveszem itthon a kézi mellfejőt valamiért, azonnal irritált lesz a bimbóm és napokig kitart, így inkább kézzel fejek, ha kell. Szerencsére már beállt a kereslet-kínálat.

Szerintem a kezdeti időszakban is nagy szerepe volt a fájdalmamban a gyakori fejésnek, de ha nem csináltam volna, akkor meg tejem nem lett volna elég.

Ami nekem segített, hogy kaptam egy szteroidos krémet, amitől megszűnt az állandóan irritált érzet.

Fejéshez próbáld meg esetleg bimbóvédő krémmel bekenni előtte a bimbód és óvatosan fejni, kevésbé erősen. Nekem nem jött be, de hátha neked igen. :)

2022. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt, ha nem használtam elég ideig a (gépi) mellszívó stimuláló fokozatát. A stimuláló fokozatban rövideket szív, de kevesebb a szünet. Esetleg nem tudsz valami ilyesmit imitálni a kézi szívóddal?
2022. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!