Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagy mellméretre milyen...

Nagy mellméretre milyen (szoptatós) melltartó lenne jó?

Figyelt kérdés

Terhesség elején megnőtt a mellem, 80E-s meg F kosarúakat tudok hordani. Utcára szivacsosat, merevítővel (viszonylag ritkán, nem sok időre megyek el), itthon a korábbi sportmelltartóimban vagyok. Szülés utánra nézegetek melltartókat.

Láttam neten olyan szoptatós melltartókat, amik a jelenlegi sportmelltartóimhoz hasonló fazonúak, merevítő nélküliek, leginkább azok tűnnek kényelmesnek, de nem tudom, rendesen tartaná-e a mellet, főleg, hogy kosármérettől függetlenül egyfélét ajánl csak kerület alapján.

Pl. ez:

[link]


De a kórházi/otthoni léten túl olyat is szeretnék, amiben utcára is mi tudnék menni, nem úgy néznék ki, mint egy fejőstehén, viszont nem is kockáztatnám, hogy begyulladjanak a melleim.



2022. okt. 18. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a Lidl szoptatós melltartója kifejezetten bevált. A lényeg ne legyen merevítős mert a tej miatt folyton nő majd kisebb lesz a nell ezért kényelmesebb a merevítő nélküli, főleg ha megduzzad a tejtől.

Az első válaszoló meg egy unatkozó fallosz. Menjen máshova szórakozni,láthatóan senki nem elégíti ki🤭😏

2022. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! Az a baj, hogy az időszakos termék. De hátha addig még lesz kapható, és lecsaphatok rá. 🙂


Én lemaradtam az eredeti első kommentelőről, remélem, kellően idegesíti a tudat, hogy bármit is írt, én már nem olvastam. 😁

2022. okt. 18. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem olvastad. Így viszont olyan mintha magamat szólnám le🤣
2022. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bonprix is jónak tűnik.
2022. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utcainak ezt mondanám, bár nem olcsó.

[link]

2022. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bonprix, astratexet engedd el. Semmi tartáduk. Anita volt nekem. H-I kosár kellet és jól tartott.
2022. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülés után Anita melltartóm volt (85H vagy ilyesmi méret, másutt nem igazán kapható). 2 hónap múlva már jó volt a Bonprix 85G. Számíts rá, hogy a bonprixes centikkel rövidebb, pedig elvileg ugyanaz a körméret. Nem tudom, melyik a normális, egyik se pont 85 cm.
2022. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő méretet veszed, akkor a bonprix-nek meg az astratexnek is van tartása. Amit én vettem annak van, pedig nagy a kosárméretem.
2022. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!