Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egessz nap cicizik normalis ez?

Egessz nap cicizik normalis ez?

Figyelt kérdés
Elso baba 11 napos egessz allo nap cicin ulne 3 napja megy ez igy hogy alig alszik ahogy kiveszem a cicit a szajabol 5,10 percet alszik majd felsir es ujra cicit ker annyira faradt vagyok,nem lenne neki eleg a tej de van rendesen ahogy en latom mitol lehet ez?elore is koszonom a valaszokat

2022. nov. 1. 14:10
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
61%

Ez ilyen 🤷‍♀️

Olvass utana:4.trimeszter.


Nekem az első 3-4 hónapban 0-24 ben cicin voltak kb.


Meg mellette 3 honapisak lesztek, 3 hósan van egy növekedési ugrás is. Teljesen normális

2022. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

1 nem 11 hetes hanem napos.

De ettől független minden igaz amit írt. Olvass kicsit. Kereslet kínálat bevallásáról, növekedési ugrásról (3 hetesen is van) meg a 4. trimeszterről.

2022. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
98%

Igen, ez normàlis, csak nagyon fàrasztò. Ha nem lenne elèg tej, azt onnan làtnàd, hogy nem pisil eleget, ès beesik a kutacsa.

Nem tart örökkèl ez az időszak. A szò szerint folyamatosan cicin lògàs àltalàban par nap alatt abbamarad, de normàlis, ha màskor is csinàl ilyet pàr napig.

Az, hogy rengeteget szopik (de nem egèsz nap) mèg hònapokig lehet.

Kèt hasznos dolgot kipròbalhatsz:

-Felkve szoptatod, ès mikor elalszik, alszol te is. Ekkor a biztonsàgos fekvőhelyet gondosan előre ki kell alakìtani.

-Miutàn elalszik, vàrsz legalàbb 20 percet, mielőtt lerakod, hogy màr mèlyen aludjon, ès ne èbredjen fel a mozgatàsra.

Mindenkèppen hanyagold a hàztartast ilyenkor. A baba igènyei, ès a te alapvető igènyeid legyenek az elsők.

2022. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%

[link]


[link]


Normális. Én fekve szoptattam a lányaimat, akkor én is tudtam közben aludni, illetve amikor nem akartam aludni, akkor sorozatokat néztem közben, olvastam. Kifejezetten pozitívan emlékszem vissza erre az időszakra, pedig nekem sem bírt egyik sem 5-10 percnél többet tölteni cici nélkül úgy nagyjából 1,5-2 hónapos korukig. Utána jobb lett, bár akkor sem szerették ha lerakom őket, szóval hurcikendőztünk egy pár hónapig, az el nem tudom mondani, mekkora hatalmas segítség volt, főleg amikor a kicsi született, így hiába akart egész nap rajtam lógni, a nővérével is ugyanúgy (mérsékelten ugyanúgy, azért futni utána meg lendületből elkapni, amikor futott felém nem tudtam :D ) tudtam foglalkozni.

2022. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Fekve szoptatok enis de ahogy a cicit elengedi ott maradok mellete megis 5 perc mulva fent van es sir keri ujra.pisis pelenka van.Nagyon remelem hogy eleg a tej nem azert sir es keri olyan surun.
2022. nov. 1. 14:23
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne elèg tejed, azt onnan làtnàd, hogy nem pisil eleget a babàd.

Kitartàs!

2022. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
97%

Ez ilyen. Az első hetekben egész nap szoptattam, és sok-sok netflixet néztem 😅

Ha nem lenne elég tejed, jelezné.

2022. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, ha a súlya gyarapszik és van kakis pelus akkor elég a tej. Nálunk is így volt kb 4 hétig non stop cicin volt, utána kicsit jobb lett, sétáltunk babakocsiban volt hogy 2-3 órát aludt, addig sem volt cicin és nekem is jó volt a friss levegő, 6-8 hét után kevesebbet cicizett de aludni akkor már babakocsiban sem aludt, cici nélkül max 10-20 percet. 3 hónaposan már nem lógott a cicin, evett utána már nem kellett neki, hasfájos volt így aludni max 30 percet aludt, ez mai napig így van most 7 hónapos. A hasfájás még mindig meg van, már nem olyan durván de még mindig nehezen alszik emiatt. Ha van segítséged mindenképp vond be őket legalább a házimunkába. Nekem nem volt segítségem csak a férjem de ő dolgozott úgy hogy nagyon kemény időszak volt de ugyanakkor nagyon szép is. A sok cicizés előnye hogy nem kellett ringatni, mai napig nem igényeli, össze bújúnk és már alszik is. Kitartás neked! Semmi sem tart örökké, én mindig ezt mondogatom.
2022. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
0%
fúúú tiszta apja
2022. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
18%

Egesz - igy irjak


Igen, ez teljesen normalis. Most allitja be maganak a tejet. Nem, nem keves a tejed, a szopizos babak ilyenek,. Az elso hetek, van , hogy honapok, errol szolnak. Vegulis ezert vagy gyeden, ez most nem rolad szol, hanem a nap 24 oraja a babae. Mi is faradtak voltunk, de annyira gyorsan eltelik ez a par het, elvezd ki.

2022. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!