Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 honapja szultem, szoptatok....

2 honapja szultem, szoptatok. Elkezdhetek hasizomgyakorlatokat vegezni? Tornazhatok? (egyenlore a szobaban) (ugy hizom mint meg soha! )

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hopgy elkezdhetsz!Én szülés után néhány héttel már hasaztam!Ne erőltesd meg magad, mikor érzed hogy fáradsz hagyd abba!És egyél kevesebbet!Nem lesz kevesebb.Tévhit hogy többet kell enni, mert szoptat valaki!Egyél sok zöldséget,rizst, fehér húst, és jó sok folyadékot!
2010. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, de folyton ehes vagyok! sose eszek annyit h jollakjak, mindig kivanok valamit! (terhesen nem voltam kivanos, nem is hiztam, alig 2 kilot. szoktatas alatt eddig 5ot. 60 kg vagyok)
2010. szept. 28. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, én 4 hónapja szültem és nekem is volt olyan időszak, hogy a vasszöget is megettem volna, pedig terhesség alatt én se voltam kívánós.

szerintem mjad elmúlik.

jó tornázást!

2010. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tornázz! :)

Én majdnem 8 hónapja szültem. Terhesség alatt normál mennyiséget híztam, majdnem annyival jöttem haza a kórházból, mint amennyivel terhes lettem. Viszont azóta... zabálási kényszerem van, folyton éhes vagyok... És én is híztam, már 8 kg-t :(

Én is akarok hasizmozni...

2010. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vasad rendben van? Nekem akkor szokott zabálási kényszerem lenni, ha vérszegény vagyok, mert a fáradtság miatt az evés tart ébren:-) Sokat igyál, néha nem is éhes az ember, hanem a szoptatástól amúgy is kicsit több folyadékot kéne bevinni. Amúgy próbálj olyan ételeket enni, amik rostban gazdagak, igyál rá. A glikémiás indexnek is jó, ha utánna nézel és olyan dolgokat eszel, amiktől sokáig nem vagy éhes. Önmagában a tornától nem hiszem, hogy draszikus fogyásod kezdődne.
2010. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi h valaszoltatok:)
2010. szept. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!