Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babánál elkezdhetek...

3,5 hós babánál elkezdhetek hozzátáplálni? Apad a tejem és nem fogadja el a cumisüveget!

Figyelt kérdés
Ne írjátok,hogy többször tegyem mellre,mert délután már nincs szinte semmi tejem, rátehetem,de nincs mit szívni belőle.
2011. szept. 2. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem kezdheted el, annyira pici, még a gyomra nincs készen. várj vele még legalább 2 hónapot! nekem is 3,5 hós a babám.

Adj neki tápszert, ha nincs elég tejed. ha éhes lesz, hidd el, elfogadja majd a cumisüveget.

2011. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Az enyémek tápszeresek, de 3,5 hónaposan már elkezdtük a gyümizést, és 4 hónaposan a főzeléket!

Úgyhogy nyugodtan!

VIszont ha nagyon apad a tejed, akkor beszélj a gyerekorvossal és szerintem ír ki tápszert nekik. 1 éves korukig vagy tej vagy tápszer a fő étkezés.

Mellette persze minden más, hónaporól hónapra nő a megengedett ételetek listája, de tej v, tápszer az elsődleges!

2011. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van tápszerem, vettem, 5 féle cumisüvegbe töltöttem és egyikből se issza meg. Ordít,ha a szájába teszem. Ha éhes,ha nem...Kipróbáltam anyatejjel is az üveget, úgyse szivta. Próbálkozik,de nem tudja megszívni,mert eddig én nem használtam cumisüveget,csak cici volt.
2011. szept. 2. 16:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ez lehet hülyeség lesz amit írok, de ha megpróbálnád kanállal adni neki a tápot?Mondjuk az enyém ki verte a kezemből..csak egy ötlet.Ha végképp nem megy, akkor én adnék neki tejpépet, az sűrűbb mint a táp, és lehet kanalazni.
2011. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én babám is tápszeres, már 11 hónapos. A hozzátáplálással még várj szerintem is. Amúgy is lassan kell szoktatni, azzal nem fog jóllakni. Próbáld meg hogy pohárból iszik-e! Tudom, hogy furcsa, de az én babám már a kórházban, 3 naposan pohárból ivott anyatejet és tápszert is. Beteg volt, nem kapott rá a cicire és nem indult el rendesen a tejem. Legyen vastag falú, üvegpohár. Mi olyan régifajta alul szűkebb átlátszó üvegpohárból ittunk. Tedd rendesen a szájába, hogy a szája csücskéig érjen és lassan próbáld.
2011. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semmiképpen!!


[link]

2011. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

előző

próbáld meg vastag falú pohárból óvatosan itatni, vagy kiskanállal adni a tápszert

2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pohár beválhat!Nem kell szívni, pici belefolyik a szájába és ha éhes (mint létfenntartó ösztön) el fogja fogadni.
2011. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

16:38-as vagyok!

Szerintem meg elkezdheted!

Miért nem konzultálsz a védőnőve ls a dokival?

Nekik higyjél!!!!!

2011. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

kedves utolsó:

olvass már egy kicsit utána miket tud okozni a fejletlen emésztőrendszernek a korán elkezdett hozzátáplálás

iylen kicsi korban az anyatej alternatívája 100% ban a tápszer vagy donor női tej

2011. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!