Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hat hetes kisbabám napi...

Hat hetes kisbabám napi hatszor, Max hétszer szopizik, ez elegendő?

Figyelt kérdés

Már a kórházban hozzá szokott a 3oras etetéshez, amíg nem volt nálam, és ez így is maradt. Nekem kevésnek tűnik a napi 6, mert mindenhol azt olvasom hogy egy újszülött 8-12x eszik....

De erőltetni sem tudom, mert akkor bukik.

Volt még valaki hasonló helyzetben a babájaval?



2022. nov. 5. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha van elég pisis-kakis pelus, akkor örülj neki, boldogság.
2022. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha közben alszik, minden ok, ha ébren van, próbáld mellre tenni, ha kell neki, fog szopizni, ha nem fog, azt jelenti, hogy nem kell neki több. És ahogy írták, ha van elég pisis-kakis pelus, akkor jó.
2022. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 óránként evett 10 naposan, mikor hazahoztuk, aztán besűrűsödött. Ha jól gyarapszik, ne aggódj ezen.
2022. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Gondolom rendes mennyiségeket eszik, nem csak szív párat és abbahagyja.
2022. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neeem, a vége felé szokott bealudni, de olyankor kicsi simogatom vagy megcsikizem és folytatja. Igazából jól gyarapodik, csak furcsának találtam,tudva vannak babák, akik folyton cicin vannak 🤭
2022. nov. 7. 05:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A babák különbözők, de az anyamellek se egyformák, van, akiéből könnyebben jön a tej, máséból nehezebben. Az is eltér, hogy egy "menetben" mennyi tejet ad le a melled. Akár ilyesmi is lehet az oka.
2022. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!