Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szopik a babám?

Nem szopik a babám?

Figyelt kérdés
Előbb született 36 hétre, 7 napig inkubátorba volt, miután haza hoztam rájöttem H korházban kapott tápszert tekinti étel forrásnak, bár mikor cicizik bekapja de 3-5 szivás és elalszik, legyen szó arról H rajta van fél órát, keltegetem akkor is csak 1-1 kis nyelés, ezt volt H csináltam 1,5 napig mire szegénykém annyira nyügős volt H adtam neki tápot - végig fent volt van 10-15 perc mire ki szív egy 60 ml be sem csukja szemét, de legyen bármennyire éhes órák napok teljenek el rendesen cicit nem szívja, nem tudom mivel probálkozzak, mert pont most volt tvbe H egy újszülött kiszáradt meghalt de az anyuka bevallása szerint 10 percenként cicin volt- mire megállapították H 2-3 szivot elfáradt és elaludt mindig?!

#tápszer #kétség #Nem szopik #2 hetes csecsemő #Kora szülőt
2022. nov. 7. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fejd neki a tejet.
2022. nov. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Hívj szoptatàsi tanácsadót. Mivel koraszülött volt, gyengébb lehet, mint a kortársai. Nem sàrga? A sàrga kisbabàk szoktak ennyire aluszèkonyak lenni. Cumizavaros is.

Kórházban milyen gyakran szoptathattad? Szoptatáson kívül mindig az inkubátorban volt, vagy kenguruzhattál?

A tápszerhez könnyebben hozzájut, mint az anyatejhez, ezért a cumizós technikát használja inkább.

Tejed mennyi van? Pròbàld meg azt, hogy előfejsz, ès sns-ből a szopàs mellè pòtolod. Ìgy kevesebb befektetett munkàval több anyatejhez jut.

Semmiképpen ne hagyd, hogy èhezzen, mindenkèppen làssa minèl hamarabb szoptatàsi tanàcsadò.

2022. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Hű, emlékszem rád nyárról a nevtanos kérdésből, meg is lepődtem, mikor szept közepén írtad, hogy terhes vagy, mert augusztusban nem volt pasi a képben. Visszakerestem, ha szept 14-én 33 hetes voltál, és 36. héten szültél, hogyan lehet most két hetes a kicsi? Már egy hónapos... Azért ennyi idő alatt már bőven találkoztál a védőnővel, ő pl mit mond???
2022. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.válaszólónak:

Nem szoptathattam mert infuzion volt és egyáltalán még egy 5percre sem vehették ki nekem 7napig az inkubátorba volt.

Kb 15 max 20 ml leheti.

Kórházban volt csak sárga kapott kék fényt is.

2022. nov. 7. 07:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántott senki, egyszerűen megkérdeztem, hogyan lehet két hetes a kicsi, ha október elején született.


Ha szept 14-én 33 hetes voltál, akkor október 21-én nem lehettél 36. Bocs, hogy van, aki gondolkodik is...

2022. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom van kultúra. Kiégett a szemem a kérdés, de főleg az 5.válasz elolvasása után.


Hívj szoptatási tanácsadót, szerintem nem olyan bonyolult ez. 🤷‍♀️

2022. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!