Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet összefüggés? 3 hónapja...

Lehet összefüggés? 3 hónapja szoptatok, most a hónaljamban 1-2 apró kis csomó lett, de rettentően fáj, mintha feszülne is a hónaljam.

Figyelt kérdés
Próbáltam hónaljtartásban szoptatni, de nem változott. Általában a karommal tartom a baba felsőtestét.
2010. szept. 29. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg meleg vizes zuhany alatt masszírozni. Nekem ez vált be, meg rakd máshogy mellre a picit, hogy arról az oldalról legyen az alsó állkapcsa- állítólag így könnyebben kiüríti. Én úgy csináltam, hogy fekvésben voltunk, és a baba nekem fejjel lefelé helyezkedett el.
2010. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Piros csomók?

Nekem akkor lett, mikor nagy melegben sokat cipeltem, nem a szoptatás miatt volt. Begyulladnak az izzadtságmirigyek vagy valami ilyesmi volt. Elmúlt magától.

2010. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem piros, nem is látni, csak ha megnyomom a hónaljam, akkor érzem.
2010. szept. 29. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 8 hónapja szoptatok és nekem is van.Valószínűleg eldugult az egyik tejcsatornád.Nincs vele semmi gond.Egyébként én is fekve szoptatok,szerintem így kényelmesebb.Szoptatás után-előtt masszírozd meg a melled,körkörös mozdulatokkal,szopi után meg fejd le a maradékot,mert a pangó tej tömítheti el a csatornákat.

2010. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt ilyen a bal cicimnél, pont kérdezni akartam én is (szintén 3 hónapos babával), de javulni kezdett. Meleg fürdő, óvatos masszírozás, és mellszívó... nekem nem sikerült rögtön leszívni, kb. 2 napig fájdalmas csomós maradt. Sajnos nekem nem sikerül ide-oda forgatni a babát, ragaszkodik a megszokott etetési helyzethez.
2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!