Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 évesem reggel este cicizik,...

1 évesem reggel este cicizik, reggel már 5 után felkel mert éhes, (aztán vissza alszik) változó, hogy mikor kel, na most igy hogy vezess be a reggelit? fél 6kor még nem ültetném az etetôszékébe

Figyelt kérdés

#reggeli #reggelicici
2022. dec. 2. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatàstól függetlenül csinàltam..

Nem gyùrtam a kivàltàsra.

Amikor mi reggeliztünk leültettem közènk, evett ô is..


Az èjjeli ès hajnali szoptatàs maradt meg nàlunk a legtobàbb (4-5 szilàrd mellett is)

2022. dec. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy is kéri a cicit napjában vagy 4x, hogy velem eszik mindent és már nem csak kis falatokat, hanem normális mennyiségeket. Úgyhogy szerintem ne a szoptatástól tedd függővé. Ha te hétkor reggelizel pl akkor hétkor eszik ő is.
2022. dec. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem világ vége ha nincs 5 étkezés. Ha mondjuk 10kor kel akkor eszik aztán ebéd. Az hogy minek nevezed reggeli vagy 10órai az teljesen mind1.

Megsúgom nálunk bölcsiben folyadék volt a 10órai. Oviban pár falat gyümölcs mivel 9kor van reggeli.

2022. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig a reggelit hagytam utoljára.

A vacsi szerintem fontosabb,mert éhség miatt akkor nem kel éjjel.


De aztán mind a 2 gyerekem így is kelt, mert nem a kajára/tejre volt szüksége, hanem rám.


Lányom most 14hónapos. 10hónapks korára elhagyta a cicit, addigra minden étkezés ki volt váltva.

Mégis a mai napig kel hajnalban 3x. Sőt, 4től 6ig fenn is vagyunk úgy egy hete.


Reggelizzen amikor te. A cicit meg tedd függetlenné ettől, az neki már nem kaja, caak nyugtatás, játék, anya.

2022. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3


Az oviban az tízórai, nem reggeli..

Reggelizni otthon szoktak a gyerekek…



Egyèbként egyet értek, a napirend alakulásával az étkezések is módosulnak majd…

2022. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Szóval akkor az én fiam akit sajnos elég korán be kell adnom (ú óra) nem eszik reggelit. Mert a vajas kenyér felvágottal 9kor az nem az hanem 10órai. Értem. Akkor amit 10 után kapnak kicsivel az mi? Csak mert ők 10órainak mondják de segíts had szóljak nekik hogy marhaságot beszélnek.
2022. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 óra akart lenni. Akkor kell beadnom
2022. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!