Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más babája is 1-1,5 óránként...

Más babája is 1-1,5 óránként eszik 2 hónaposan?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt hasonló helyzetben, leírná, mikorra tolódtak ki a szoptatások közötti idők kicsit többre?

Tejem van elég, mert minden nap tudok félrerakni 150ml-t. Kipróbáltam, hogy üvegből mennyit eszik 150ml símán elfogy egy evésre. Nem tudom széthúzni az időt jobban, mert sír, hogy éhes. Noszogatni kell nagyon, hogy egyen, egy evés mostanában már csak fél óra. Pár héttel ezelőttig 1 óra hossza volt. Az a baj, hogy bealszik rajta.:D


2010. szept. 30. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ugyan ezt csinálja a 2.babám.ő most 4hónapos.elejétől fogva igény szerint szoptatom,de azért már jó volna egy kicsit tovább bírná.épp most írtam ki egy kérdést,mert aggódom,hogy keveset szopik sokszor.már próbáltam hogy ugyan abból a mellből kínálom meg másfél óra múlva is,de akkor meg nyűgös,mert azért a tejért már "dolgozni" kell.Ráadásul pont menstruálok is :-(

Kitartás,nagyon fokozatosan 10-20percekkel told csak ki a szopikat,és így talán könnyebben rávezeted

2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. az én babám is 2 hónapos s általában 4-5 óránként eszik. Mi hasfájósak vagyunk, mert túl mohó és sok levegőt nyel. :-(

Nem szoktam mérni mennyit eszik, csak hetente a súlyát. Azzal nincs gond. 6,5 kg volt vasárnap.

2010. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom pont ma 2 hónapos általában 3-4 óránként eszik, este 9:30-tól 5-ig alszik. Viszont 1-2 hete csinálta ő is, hogy napközben max. 1-1,5 órát bírt ki két evés között, én ekkor azt csináltam, hogy igény szerint etettem, és pár nap után visszaállt a 3-4 óránkénti evésre. Valamint én mindig simizem a nyakát, ha el akar aludni evés közben, szerintem erre figyelj, mert ha nem alszik be evés közben, akkor többet eszik,és akkor talán kitolódik a két evés közti időszak is.
2010. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi is két hónaposak vagyunk és ugyanez a helyzet. Általában picit próbálom erölteni a szopit, hogy kicsit tovább tartson és akkor tovább bírjuk. Az igény szerintivel az a gond, hogy az ég világon semmit se tudsz csinálni melette (fözés,stb). Talán így lassan eljutunk a 3 óránkéntihoz. Kitartónsk kell lenni...hogy, mindenkinek jó legyen.
2010. okt. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, úgy tűnik, akkor a problémánk csak akkor oldódik meg, ha kegyetlen módnon kicsit próbáljuk húzni az időt. Persze apránként. Holnaptól kezdve 10 percet tolok rajta, aztán 5 - 10 perceket próbálok tolni rajta.
2010. okt. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!